Зарубіжний хостинг — переваги і недоліки —


Розміщення сайтів — це завантаження файлів, скриптів, графіки, аудіо та навіть відео на постійно підключені і прописані особливими IP-адресами в мережі комп’ютери — сервера. Теоретично такий сервер може знаходитися де завгодно, від сусідньої вулиці до полінезійських островів. Всі відстані в віртуальному просторі умовні. На практиці ж власники веб-ресурсів стикаються з проблемою, де викладати свою інформацію, вивчають огляди зарубіжних хостингів і порівнюють з місцевими. У кожному варіанті є свої плюси і мінуси.

Що потрібно враховувати при виборі хостингу

Компаній-хостерів величезна кількість, головним чином, через високу рентабельність послуги. Від постачальника потрібно всього лише закупити потужні комп’ютери, здатні витримати постійну цілодобову навантаження, забезпечити стабільне з’єднання з мережею та технічну підтримку. Це настільки невеликі суми, що великі корпорації вважають за краще взагалі закуповувати власні ресурси для хостингів, але це опція для масштабних підприємств. Середній та малий бізнес, а також ІП, роблять вибір на користь віддаленого розміщення. При виборі постачальника враховуються такі параметри:

 1. швидкість з’єднання — наскільки швидко «реагує» сервер на запит, це залежить від якості обладнання, від самих комп’ютерів і мережевих ресурсів. Параметр вважається одним з найбільш важливих, оскільки повільні сайти підвищують чисто «відмов»: користувачі просто закривають сторінку до того, як вона їм заважає.
 2. Стабільність підключення. Сайт повинен бути доступний в будь-який час доби. Також вкрай важливий параметр: навіть якщо потенційні клієнти не заглянуть о третій годині ночі, пошуковики Google і Yandex відразу ж помічають недоступність ресурсу і знижують ранжування у видачі.
 3. Коректне відображення, можливість використовувати скрипти. Особливо важливо, якщо власник хоче зробити повноцінний магазин з функціями кошика, заповнення форм, зберігання інформації про клієнтів.
 4. обсяг сховища — будь-який хостер пропонує певний «розмір» і «вага» сайту. Комфортні умови починаються від двох-п’яти гігабайт.
 5. Якість техпідтримки, оперативність відповіді. Наскільки швидко вирішуються будь-які проблеми, що виникають.

Ще одним важливим параметром стає вартість, однак орієнтуватися тільки на ціну не можна: найдешевші хостинги навряд чи здатні похвалитися прийнятною якістю. Вартість хостингу в будь-якому випадку відносно невисока: від п’яти до двадцяти-тридцяти євро в рік, якщо брати закордонні пропозиції. Багато досвідчених власники сайтів вважають, що це не той параметр, на якому варто намагатися заощадити.

Плюси і мінуси зарубіжних хостингів

Знаючи основні критерії вибору, можна без праці визначитися з вибором — вітчизняний або зарубіжний хостинг, а також яку конкретно компанію віддати перевагу. Не всі американські і європейські постачальники послуг однакові, але якщо зупинитися на добре зарекомендувала себе компанії, то при зверненні за кордон можна отримати такі переваги:

 • швидкість завантаження — обладнання в США і Європі коштує дешево, на ньому не прийнято економити, це саме можна сказати до якості і швидкості інтернету.
 • Стабільність включена в список гарантій. При покупці місця на сервері, полягає контракт, і працездатність техніки — одне з базових умов. Винятком називаються форс-мажорні обставини, але пожежі, урагани і падіння метеоритів все-таки трапляються рідко.
 • Використання скриптів — завжди включено, оскільки основні розробки в напрямку веб-кодинга йдуть з США і Європи.
 • обсяг сховища — європейці і американці не «економлять», зазвичай пропозиції починаються від п’яти гігабайт, є навіть варіанти з необмеженим обсягом даних, хоча такі пропозиції будуть дорожче.
 • Техпідтримка завжди чемно, оперативно відповідає — це питання високої конкуренції на ринку послуг, а також репутації даної компанії.

Звичайно, ідеального постачальника не існує. Зарубіжні хостери практично завжди влаштовують своїх орендарів, але є і мінуси:

 • мовний бар’єр — доведеться спілкуватися англійською мовою;
 • оплата тільки віртуальними грошима, безготівковим розрахунком;
 • віддаленість — іноді може незначно позначатися відстань від фізичного сервера до користувача, проте це компенсується якістю обладнання.

Відгуки власників сайтів однозначні: європейські та американські хостери виграють практично у всьому. Величезна конкуренція в галузі IT дозволяє клієнтам вибирати тільки краще, а компанії-хостери постійно намагаються випередити один одного, що теж на руку замовникам. У нашій країні ринок розвинений набагато гірше, тому і якість часто залишає бажати кращого.

При виборі закордонного хостингу, найкраще орієнтуватися на пропозиції від компаній, які існують вже більше п’яти або навіть десяти років. Такий хостер практично на сто відсотків виявиться надійним, стабільним і з прекрасним якістю обслуговування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector