Загадковий тариф «МТС для своїх»: що в ньому особливого і як підключити його?

МТС

У тарифних планах МТС з’явився тариф «МТС для своїх» з безлімітним інтернетом, необмеженими дзвінками по Росії і без роумінгових націнок при поїздках по країні. Він був відкритий для переходу 17 жовтня без будь-якого анонса. Абонентська плата за цим тарифом — від 4500 рублів на місяць.

«МТС для своїх» пропонує необмежений трафік на будь-яких інтернет-ресурсах, необмежені дзвінки на будь-які телефони в країні (як мобільні, так і міські), а також 500 SMS-повідомлень на російські номери всіх операторів.

Цей тариф доступний в двох версіях: з федеральним або міським номером. За коротку нумерацію потрібно доплачувати 304,8 руб. у місяць. SMS-повідомлення понад включених в пакет оплачуються окремо — по 3,8 руб. за кожне.

Роумінгових націнок при поїздках по Росії на тарифі «МТС для своїх» немає, а в Криму можна підключити опцію «Домашній пакет Росія» або «Домашній пакет Росія +», після чого всі вхідні дзвінки стануть безкоштовними, а вихідні по всій країні будуть представлені пакетом «МТС для своїх, хвилини для Криму» (50 хвилин в місяць, після чого — по 3 крб. за хвилину). Обмеження на мобільний інтернет в Криму немає.

Роздача трафіку зі смартфона на інші пристрої на цьому тарифі не відключена, але сильно обмежена. Перші 50 мегабайт на добу можна роздати безкоштовно, після чого ця послуга стає платною — 50 рублів на добу. При поїздках по Росії послуга діє на тих же умовах. Використовувати цей тариф в модемі не можна.

Перейти на «МТС для своїх» можна за допомогою USSD-команди * 111 * тисячі триста двадцять одна #. Абонентська плата списується щомісяця, а якщо грошей для повного списання не вистачає, включається подобова тарифікація: 195 рублів щодня. Підключити цей тариф на новий номер безпосередньо не вийде, він доступний тільки для переходу з іншого тарифного плану.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector