WWW.KYIVSTAR.UA — Мій Київстар Домашній Інтернет

мій київстар домашній інтернет
Популярний мобільний оператор Київстар надає не тільки послуги мобільного зв’язку, але і послуги домашнього інтернету. У даній статті ми з вами розглянемо офіційний сайт національного оператора мобільного зв’язку — WWW.KYIVSTAR.UA — Мій Київстар Домашній Інтернет.

На офіційному сайті Київстару ви можете ознайомитися з усіма перевагами домашнього інтернету, дізнатися всі умови користування і умови підключення. А також безпосередньо замовити підключення або будь-якої тарифний план, спочатку ознайомившись з ним.

Також на сайті ви завжди можете контролювати появу нових акцій і послуг.

особистий кабінет домашній інтернет

Переваги Домашнього Інтернету від компанії Мій Київстар:

  • Інтернет з високою швидкістю, а саме до 100 мб. в секунду. Швидкість завантаження і віддачі однакова;
  • Безкоштовне підключення. Ви оплачуєте виключно свій тарифний план, тобто щомісячну абонентську плату та додаткові послуги, заздалегідь замовлені вами.
  • У роботу включені новітні технології і стабільний сигнал інтернету. Оптика в будинок — це нові технології, які забезпечують безперебійний сигнал.
  • Домашнє телебачення. Це додаткова послуга, яка може бути підключена разом з домашнім інтернетом, оплачувати окремо вартістю.
  • Служба технічної підтримки. Зв’язатися з оператором ви можете за номером телефону 460 цілодобово.
  • Також у вас є можливість управляти своїм рахунком, послугами та акціями через систему Мій Київстар. Там ви можете відстежити витрати, ознайомитися з умовами вашого тарифу або залишити заявку на зміну вашого тарифного плану. А також багато інших послуг ви можете підключити або просто з ними ознайомитися через дану систему.

На сайті WWW.KYIVSTAR.UA Ви можете вибрати для себе оптимальний тарифний план для домашнього інтернету і відразу ж залишити заявку на підключення. Так само є можливість звернутися в технічну підтримку при виникненні будь-яких проблем з підключенням або використанням пакетних даних. Якщо з яких-небудь причин не доступний сайт, ви можете зв’язатися з оператором Київстар та отримати відповіді на всі поставлені запитання і так само залишити заявку на підключення різних послуг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector