Windows Setup Remediation — що це за програма

У багатьох користувачів Windows 10 нерідко виникають питання про програми, які встановлюються на систему разом з оновленнями (типу, KB4023057). У цій статті розглянемо додаток Windows Setup Remediations. Що це за програма, які функції виконує і чи потрібно її залишати в OS? Про все по порядку.

Windows-Setup-Remediation-що-це-за-програма
З’явилася сама програма Setup Remediations

Що це таке?

Windows Setup Remediation — це програма, яка встановлюється разом з іншими kb-оновленнями на Windows 10. При цьому, її можна і зовсім не встановлювати. Відповідає програма за поліпшення надійності компонентів сервісу Центру Оновлення.

 1. Софтина має файли, які вирішують помилки, що виникають в процесах Віндовс 10.
 2. Також, програма усуває різні проблеми, пов’язані з установкою важливих компонентів для системи в Центрі Оновлення.
 3. Setup Remediations підвищує безпеку і надійність усіляких пристроїв, що знаходяться під управлінням Windows 10.

Чи варто залишати програму в системі?

Безумовно, дана програма допоможе вам у багатьох процесах, особливо, якщо у вас є явні помилки в структурі операційної системи.

Програма спробує зробити ваш пристрій трохи краще:

 • може скинути налаштування мережі, якщо побачить якісь проблеми, почистить розділи реєстру, що не дають успішно завершити оновлення;
 • якщо не вистачає місця для установки, воно стисне його до потрібної кількості, щоб завантажити найважливіші файли;
 • відновить вилучені або непрацюючі компоненти ОС, що відповідають за вашу версію Віндовс;
 • також, активно допоможе з поширеною помилкою, коли Windows не може встановити будь-яку елементи із запропонованих. Для цього, можливо, буде потрібно очищення всього Центру Оновлення.

Пам’ятайте: якщо при інсталяції програми вас просять про видалення невикористовуваних програм, краще виберіть пункт «виправити проблеми» і система автоматично усуне помилки. Після завершення установки, все стислі файли відновляться для звичайного користування, не переживайте.

Як відключити / видалити Windows Setup Remediations?

Якщо вам не потрібно це додаток, ви можете його відключити від автоматичного використання або видалити. До того ж, іноді дійсно шкідливе ПО захоплює здавалося б правильні, офіційні програми. Все це впливає на доступність ЦП.

Щоб виконати всі ці дії, необхідно:

 • Зайдіть в Диспетчер завдань. Натисніть одночасно клавіші Ctrl, Shift і Esc. У вікні вибираємо пункт «Процеси». Якщо там не знайдете, пошукайте в «Службах»;
 • Натискаємо на ваш файл правою кнопкою миші — «Зняти завдання»;
 • Переходимо до пункту «Автозавантаження» і відключаємо потрібний елемент.

Якщо ж ви хочете просто видалити додаток WSR з ПК, то зробити це можна самим звичайним чином — видалення програм. Я не рекомендую цього робити, софт прийшов з апдейтом KB4023057 і, швидше за все, потрібен буде в подальших оновленнях.

Як відключити установку оновлень назавжди?

Якщо у вас немає потреби оновлювати Windows, ви можете повністю відключити його для системи. Вам необхідно:

 • натискаємо разом кнопки Win + R;
 • в вкладці вписуємо — services.msc;
 • в запропонованому меню шукаємо Центр Оновлення Windows — заходимо в нього;
 • Відкрилася таблиця. Клацають — «Зупинити». Далі «Тип запуску» вибираємо режим «Відключено»;

  Відключення-служби-оновлення-Windows
  Відключення служби поновлення Windows

 • переходимо з вкладки «Загальні» на меню «Вхід в систему». Вибираємо галочкою «З обліковим записом» — «Огляд» — «Додатково» — «Пошук» — вибираємо в запропонованому аркуші «Гість». Виходимо і знову опиняємося на тій же сторінці, але вже з’явився користувач. Прибираємо пароль і підтвердження.
 • Застосовуємо параметри.

Після цього буде назавжди відключено оновлення Windows, а програма WSR перестане з’являтися. Включити можна таким же способом.

висновки

Встановлювати чи ні програму Setup Remediations (x64 / x86) — вирішувати вам. Безумовно, для нормального, плавного робочого стану системи вона потрібна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector