Rempl — що це за папка в Windows 10

Починаючи з жовтня місяця, досвідчені користувачі могли помітити на машинах з операционкой Віндоус 10 невідому раніше папку — «Rempl». З’являється вона в системній директорії «Program Files». У статті розберемо, що за папка «rempl» в Windows 10, які файли в ній зберігаються і чи можна її видаляти? Розберемося в питаннях більш докладно.

Що це за папка і причини її виникнення

Rempl — це системна папка, що додається під час апдейта Виндоуз 10. Пакет KB24057 від 26 жовтня містить в собі установник «Remsh.exe», який і додає в каталог папки «rempl». Проте, дата її появи може припадати на початок або середину жовтня, хоча безпосередньо сам установник увійшов в апдейти з кінця місяця.

Папка-REMPL-в-Windows-10
Папка REMPL в Windows 10

Функція директорії і прив’язаних до неї служб, пов’язана з необхідністю стабілізації процесу оновлення системи. На ділі, добавлена ​​підказка про брак вільного місця на диску, пропозиція видалити непотрібні файліки, рішення проблем з копіюванням і архівацією файлів (ETL процесів). Плюс, програма збирає дані про зміни в системі в логи, формату «.etl».

Пакет KB24057 призначений для наступних збірок:

 • 1507,
 • 1511;
 • 1607;
 • 1703;
 • 1709;
 • 1803.

Прив’язаний до папки Rempl процес «sedsvc.exe» — що це?

Sedsvc.exe — процес, необхідний для стабільної роботи системи. Зокрема, відеокарти. Його видалення, обмеження або блокування призведе до неправильної роботи, через що з’являються збої, вильоти, зависання, фризи. Максимум, що можна зробити, це перевірити систему антивірусом.

Чи потрібна папка, можна видалити?

Цим питанням задаються всі, хто знайшов папку або пов’язані з нею процеси. Рекомендується залишити директорію без змін, тим більше що пропозиція очищення вільного простору може бути затребуваною з виходом нових обнов. Це необхідно для вирішення проблем з неправильною установкою пакетів апдейтів.

Якщо ж автоматичні оновлення відключені, то і користі від директорії немає (хоча видаляти її як і раніше не рекомендується). Розміри використаної пам’яті мінімальні, як і обсяг споживаних ресурсів.

По-папці-знаходяться-логи-формату-ETL
У папці знаходяться логи формату ETL

Чи може в Rempl знаходиться вірус?

На даний момент подібних скарг не надходило, але не можна виключити, що шкідливе ПО може маскуватися / дублюватися під цю папку і підпорядковувати схожі процеси і служби. Рекомендується простежувати активність навантаження операційки. У разі високої активності необхідно перевірити папку і роботу програми антивірусними утилітами.

Як лікувати

Почати потрібно з відключення підозрілих процесів з автозавантаження. Для цього підійде програма CCleaner, а також можна скористатися штатними можливостями системи, відкривши «Панель управління». Зверніть увагу, що потрібно включити розширений режим, щоб отримати детальну інформацію і побачити приховані процеси. Крім списку автозавантаження потрібно перевірити меню запланованих завдань.

Також бажано вивчити процеси автозапуску через «Планувальник завдань». Там можна буде відстежити конкретні завдання, а також час і умови їх запуску.

Для боротьби з шкідливим софтом використовують такі антивірусні утиліти і сканери:

 • Web CureIt !;
 • AdwCleaner і
 • Malwarebytes Anti-Malware Free;
 • IObit Malware Fighter;
 • Kaspersky Virus Removal Tool.

Зверніть увагу, запропонований софт встановлюється по черзі. Кожна програма працює на унікальному алгоритмі, тому назвати фаворита серед них не можна — бази вірусів у них, за великим рахунком, схожі.

Антивірусний-сканер-AdwCleaner
Антивірусний сканер AdwCleaner

висновок

Тепер ви знаєте, що означає папка Rempl в системній директорії десятки. Також слід розуміти, що видалення файлів і процесів у ній може негативно вплинути на роботу ПК. Не можу не порадити скористатися запропонованими сканерами і очистити систему від сторонніх програм і вірусів — такий крок ніколи не буде зайвим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector