Nvdisplay.container.exe — що це за процес, як видалити

Деякі системні процеси заважають швидкодії комп’ютера, сжірая оперативну пам’ять і ЦП комп’ютерів. Даний матеріал розповість про окрему службу nvdisplay.container.exe, яка може частенько навантажувати систему. Що це за процес, чи потрібен він і як відключається в разі потреби?

Що за процес / служба?

Nvdisplay.container.exe — це процес, який відповідає за автоматичний запуск і роботу офіційної служби Nvidia Display Container LS. Очевидно, що вищезгадана програма існує лише на девайсах з відеокартою від NVIDIA.

Процеси-NVIDIA-в-Windows-10
Процеси NVIDIA в Windows 10

За фактом, це спеціальний процес, що запускається при старті системи, який забезпечує нормальну і безперебійну роботу служб відеокарти, а саме її настройку. З одного боку — нічого особливого, проте користувачі страждають від «ненажерливості» цієї графи в диспетчері завдань. Процес, в різних випадках підвантажує ЦП і диск на 50-60%.

Подробиці про процес

Простими словами, основна функція процесу — своєчасний запуск / обробка інших сервісів Nvidia, в тому числі вікна настройки відеокарти. Останнє запускається при натисканні правої кнопки миші і виборі графи «Панель управління Nvidia» на робочому столі.

При відключенні даної графи запуск налаштувань відеокарти стає технічно неможливим, що може привести до неприємних наслідків. Правда, все не так критично — настройки залишаться колишніми, при простому «зняти задачу» в диспетчері Завдань досить буде просто перезавантажити ПК для коректної роботи.

Панель-управління-NVIDIA
Панель управління NVIDIA

Як відключити nvdisplay.container.exe?

Деякі бажають позбутися процесу назавжди (або принаймні не лізти в «Диспетчер завдань» при кожному використанні комп’ютера). Це не так вже й складно — просто діємо інструкцій:

 1. Затискаємо клавіші Win + R — перед нами відкривається віконце «Виконати».
 2. Вставляємо туди наступне (без лапок): «services.msc» — має з’явиться вікно «Services / Служби».
 3. Шукаємо в списку «Nvidia Display Container LS» — натискаємо на рядок лівої кнопкою миші двічі.
 4. Відкривається нове меню, в якому вибираємо вкладку «General» / «Основні».
 5. Для одиничної зупинки тиснемо кнопку «Stop» / «Зупинити».
 6. Для повного відключення в автозапуску знаходимо графу «StartUp Type» / «Тип запуску».
 7. У висувному меню вибираємо «Відключено» / «Ніколи» (в залежності від операційної системи і її версії).

  Відключення-процесу-Nvdisplay-container-exe
  Відключення процесу Nvdisplay.container.exe

Важливо розуміти — при зупинці автозапуску процесу меню настройки відеокарти відкрити буде неможливо. Якщо воно вам дуже сильно знадобиться, слід зробити всі перераховані вище маніпуляції і перенести графу висувного списку в положення «Завжди».

Після перезавантаження комп’ютера процес повернеться, разом з ним і можливість налаштувати Nvidia.

Як видалити процес?

Дана дія ви робите на свій страх і ризик — видалення системного процесу відеокарти може спровокувати раптові збої і лаги в роботі ПК. Хоча, такі «можливі проблеми» відбуваються лише одним рядком.

Для початку — викликаємо командний рядок введенням «cmd.exe» (без лапок, як і наступний рядок) в «Виконати». Туди вводимо наступний рядок: «sc.exe delete« NVDisplay.ContainerLocalSystem »» — після закриття вікна можна навіть не перезавантажувати пристрій.

Якщо буде відмовлено в доступі — запустіть КС з-під адміністратора. Рекомендуємо все ж зупиниться лише на відключення, спосіб надано для ознайомлення.

висновок

Насправді, бояться відключати даний процес не варто — він не впливає на роботу відеокарти (проблеми можуть виникнути з узгодженням після видалення), а лише запускає налаштування, додаткові утиліти. Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися, що це за процес nvdisplay.container.exe — приємного використання отриманої інформації!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector