Все, що потрібно для вимкнення Galaxy S9 для забезпечення конфіденційності та безпеки

Чим більше ми використовуємо наші смартфони, тим більше ми заповнюємо їх персональними даними.

Існує багато ризиків, на які слід звернути увагу, коли йдеться про приватність.

На щастя, Galaxy S9 має багато параметрів, які можна покращити, щоб допомогти вам відновити певну безпеку та конфіденційність.

  • Don, t Miss: 4 кращих телефонів для конфіденційності та безпеки

1. Історія розташування

Якщо прискорити початкову конфігурацію S9 у захоплюючий спосіб, ви, ймовірно, дасте вашому телефону доступ до журналу історії місцезнаходжень.

Звичайно, ви хочете відключити цю функцію, якщо у вас склалося враження, що її переваги виходять за рамки простого терору.

Ви можете вимкнути цю функцію, перемикаючи перемикач у верхній частині екрана.

2. Сповіщення та спливаючі програми

Завжди добре встановлювати налаштування сповіщення для деяких програм на приватні та тримати курйозні очі подалі від пристрою.

Нарешті, деякі програми дозволяють отримувати сповіщення спокійно, тому, якщо ви хочете, щоб програма сповіщала вас, але більш приватно, це можливість встановити.

3. Блокувати сповіщення на екрані

Повідомлення сповіщень, які відображаються на екрані блокування, також повинні викликати занепокоєння.

Ви можете продовжити кілька способів.

Ви також можете приховати вміст сповіщень для окремих додатків, перейшовши в пункт «Повідомлення», як показано у Пораді 2. Щоб увімкнути, торкніться імені самої програми, щоб перейти до власного меню.

4. Доступ до повідомлення

Деякі програми вимагають доступу до сповіщень на пристрої з поважних причин — наприклад, додаток WhatsRemoved, який дозволяє переглядати видалені повідомлення в WhatsApp, записуючи повідомлення при їх введенні. Хоча деякі з них потребують доступу до повідомлень

Отже, якщо ви хочете переконатися, що програма третьої сторони не має доступу до читання вхідних сповіщень, перейдіть до меню Програми у меню Параметри, виберіть кнопку меню та виберіть «Спеціальні дозволи». «Звідти

5. Доступ до камери, мікрофона та місця розташування

Відкриття програми вперше зазвичай призводить користувача до екрану, показуючи його функції, і надає такі параметри, як «Далі» і «ОК», продовжуючи конфігурацію.

Не хвилюйтеся, якщо можете, перейдіть до телефону та перевірте в будь-який час, перейшовши в меню «Програми» в меню «Налаштування», потім натиснувши кнопку меню у верхньому правому куті і вибравши «Дозвіл програм.

Натисніть кожну з цих категорій дозволів окремо, потім перейдіть до списку на наступному екрані.

6. Адміністратори пристроїв

Наступний зосереджується більше на безпеці, ніж на конфіденційності, але він все ще працює в обох напрямках.

Ви повинні явно надавати адміністратору доступу до програми, але, як і у випадку дозволів, ви можете випадково включити цю функцію, яка може бути потенційно катастрофічною.

Щоб перевірити права адміністратора пристрою, перейдіть до меню Програми у меню Параметри, потім натисніть кнопку меню у верхньому правому куті та виберіть «Спеціальний доступ». «Звідти виберіть» Додатки адміністратора пристрою «, а потім виберіть

7. Програми, які можуть з’явитися вгорі

Деякі програми мають можливість накладати екран, який ви переглядаєте.

Щоб перевірити, чи дозволені програми з цією функцією, перейдіть до меню Програми у меню Параметри, натисніть кнопку меню та виберіть «Спеціальний доступ». «Звідти виберіть» Програми, які можуть з’являтися у верхній частині «та розчекати

8. Програми, які можуть змінювати параметри системи

Програми, орієнтовані на продуктивність, зазвичай використовують права доступу Android, щоб увімкнути або вимкнути налаштування системи.

Знову перейдіть до меню Програми у меню Параметри, потім виберіть «Спеціальний доступ» з меню передачі, щоб перевірити його.

9. Доступ до даних про використання

Щоб покращити загальний досвід, деякі програми запитують дозвіл на перегляд даних про взаємодію з телефоном.

Щоб заборонити програмам переглядати ці дані, перейдіть до меню Програми у меню «Налаштування», а потім знову виберіть «Спеціальний доступ» у меню «Переповнення».

10. Інтелектуальне сканування

Інтелектуальне сканування Galaxy S9 тепер поєднує сканування обличчя та діафрагми, щоб забезпечити безпечніший спосіб розблокувати пристрій.

Щоб вимкнути цю функцію, перейдіть до екрана блокування та меню безпеки в меню Параметри, потім виберіть «Smart Scan» і введіть PIN-код, щоб перейти до наступної сторінки.

11. Розпізнавання обличчя та сканер діафрагми

На додаток до інтелектуального сканування, S9 дозволяє використовувати розпізнавання обличчя і сканер діафрагми окремо.

Вимкнення цих функцій можна виконати точно так само, як і вимкнення Smart Scan.

12. Інтелектуальна блокада

S9 і S9 + мають датчики відбитків пальців, які тепер розміщені в центрі їх задньої панелі.

На жаль, використання цієї функції може завдати шкоди вашій безпеці та конфіденційності.

На щастя, цю функцію досить легко вимкнути і можна зробити, перейшовши на екран блокування та меню безпеки в меню Налаштування, а потім вибравши «Smart lock». ». Наразі вимкніть налаштування «Надійні пристрої»

13. Невідомі джерела

Переважна більшість шкідливого програмного забезпечення для Android надходить від випадкових веб-сайтів, тому копіювання додатків з сайтів, які не належать до Google Play або Samsung App Stores, може призвести до можливої ​​катастрофи.

Щоб захистити свій пристрій від шкідливих програм, рекомендується завантажувати зовнішні програми за допомогою Chrome, оскільки для цього потрібно підтвердити будь-які завантаження за допомогою запитів на дозвіл, на відміну від Samsung Internet, який просто продовжує завантажувати будь-який використовуваний файл — навмисно чи іншим чином.

Крім того, деякі програми можуть встановлювати невідомі програми, які потенційно можуть завдати шкоди вашому пристрою.

14. Збір даних Google

Будучи роботою Google, операційна система Android, розташована в S9, оснащена функціями Google, такими як Google Assistant і Gmail, які збирають дані з пристрою, які використовуються для підвищення зручності.

Щоб розпочати роботу, перейдіть до меню Google у налаштуваннях S9, а потім виберіть «Особиста інформація та конфіденційність». «Після входу на сторінку» Особисті дані та конфіденційність «прокрутіть вниз, поки не знайдете» Перевірка активності »

Існує декілька налаштувань конфіденційності, які можна змінити в розділі «Керування активністю». «Вимкнення» Діяльності в Інтернеті та застосуванні «запобігає Google збирати дані про веб-сайти, які відвідують пошукові системи, і програми, які використовуються на вашому телефоні

«Активність голосу та аудіо» використовується для підготовки асистента Google, а також можна вимкнути цю функцію.

15. Персоналізація оголошень

Google є серцем рекламної компанії і використовує інформацію, зібрану з Android, для персоналізації оголошень відповідно до власних уподобань.

Якщо ви хочете йти ще далі, у вас є додатковий варіант скидання ідентифікатора відображення оголошення в тому ж меню.

Вимкнення або зміна будь-яких або всіх цих налаштувань значною мірою сприятиме збереженню безпеки та конфіденційності S9, а також призведе до зменшення кількості відстеження та збору даних Google та інших користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector