Топ 5 телефонів для коренів і модів

| Грудень 2017 оновлено

За даними дослідження, проведеного компанією Tencent, у своїх телефонах корениться 27,44% користувачів Android.

Статус суперкористувача не завжди легко досягти.

Якщо ви є моддером або просто хочете мати можливість працювати з вашим пристроєм, важливо, щоб ваш наступний телефон був простий у використанні і має активну спільноту розробників.

 • Дон, т Міс: Що таке корінь?

Образ Даллас Томас / Android Як

Ключові точки порівняння

Коли йдеться про укорінення та змінення вашого пристрою Android, існує кілька важливих факторів:

 • Розблокування завантажувача: традиційні кореневі методи засновані на розблокованому завантажувачі, і ви не можете використовувати спеціальне відновлення TWRP без нього.
 • Запобіжник саботажу: більшість телефонів сьогодні мають запобіжник або прапор безпеки, який буде викликаний при будь-якому зміні прошивки.
 • Прошивка: Коли ви починаєте коріння і змінювати свій телефон, завжди є ризик, що щось піде не так, залишивши вас з м’яким пристроєм блокування.
 • Джерела ядра та двійкові файли: Коли опубліковані джерела ядра пристрою, незалежні розробники мають абсолютний мінімум, що вони повинні створювати власні ядра.
 • Набори інструментів: Коли ви вкоренилися і модулювалися, хороша утиліта може бути корисною для відновлення заводського програмного забезпечення, застосування оновлень і організації драйверів пристроїв.
 • TWRP: відновлення TWRP є, мабуть, найважливішим інструментом при зміні пристрою Android.
 • ElementalX і Xposed: Два найпопулярніші режими — ядра ElementalX і Xposed Framework.
 • Magisk: Якщо ви хочете, щоб корінь без спотикання на SafetyNet, кращим рішенням є Magisk.
 • Спільнота розробників: коли великі розробники мають певний пристрій, цей телефон зазвичай отримує деякі з кращих модів.
 • Спеціальні ПЗУ та ядра: користувальницькі ПЗУ можуть надавати додаткові функції програмного забезпечення, змінювати інтерфейс користувача телефону та навіть прискорювати роботу.

Методологія: як ми вибрали ці телефони

Щоб створити цей список, ми створили набір основних принципів.

По-друге, ми дискваліфікували пристрої, схильні до коріння ядрами, наприклад, Dirty COW або Towelroot, оскільки ці методи зазвичай блокуються досить швидко.

 • Don, t Miss: Чому Kernel Exploit Like Like Dirty COW допомагає більше, ніж боляче

Традиційні основні методи фокусуються на розблокуванні завантажувача пристрою та миганні користувацьких зображень, таких як TWRP Recovery.

Існували деякі пристрої, які могли легко створити цей список — Pixel 2 і OnePlus 5 — але ми пропустили їх, тому що є альтернативні моделі від Google і OnePlus, які є трохи більш корисними.

Інші нові пристрої, такі як LG V30, були виключені з цього списку через відсутність розвитку до цих пір.

Крім того, ми тестували лише телефони з поточним поколінням, які були доступні для продажу в США.

1. OnePlus 5T

Поряд зі смертю лінії Nexus на ринку з’явилася порожнеча, коли мова йде про телефони з найвищим ціновим діапазоном за середніми цінами.

Гнучкість OnePlus 5T гарантує, що вам ніколи не доведеться встановлювати прошивку.

OnePlus 5T є зручним для користувача телефоном, оскільки виробник завжди підтримував спільноту розробників Android, починаючи з Cyanogen-based ROM на OnePlus One.

OnePlus 5T має програмний прапор антиспаму, який є прекрасним, тому що його можна легко скинути, щоб виробник не знав, що він коли-небудь модифікував програмне забезпечення.

Були опубліковані всі ключові двійкові файли, в тому числі пов’язані з функцією Dash Charge, тому користувальницькі ПЗУ є настільки ж багатими, як і ресурси.

Головним розробникам ядра ще не вистачило часу, щоб представити свою продукцію на OnePlus 5T, але ми очікуємо, що вона швидко зміниться.

 • Don, t Miss: Як встановити користувальницький ROM з TWRP

Оскільки Android Nougat в даний час працює (з оновленням Android Oreo найближчим часом), Xposed Framework доступний для OnePlus 5T.

Всі ті ж самі пункти застосовуються до старшої флагманської моделі цього року, OnePlus 5. Однак OnePlus розірвав рекорди продажів після випуску 5T, тому ми рекомендуємо вибрати більш нову модель, тому що більше користувачів зазвичай означає кращу розробку.

З початковою ціною всього $ 499, OnePlus 5T є одним з найпривабливіших флагманських телефонів, і це чудова комбінація, коли мова йде про моддінг.

 • Купити OnePlus 5T безпосередньо з OnePlus

2. Піксель (перше покоління)

Телефони Google Pixel продавалися дуже добре в першій ітерації, так як Google мав проблеми з підтриманням пристроїв на складі після недооцінки попиту.

Pixel займає вище всіх інших телефонів, коли мова йде про моддінг.

Щоб було зрозуміло, ми рекомендуємо перше покоління Pixel тут.

Коли справа доходить до того, чому Pixel настільки високий у нашому списку, давайте почнемо з розблокування завантажувача.

 • Don, t Miss: Як розблокувати завантажувач на Pixel або Pixel XL

Pixel має прапорець саботажу, що означає, що після розблокування завантажувача або встановлення користувальницького прошивки залишилися дані, які могли б повідомити Google про зміну програмного забезпечення.

Google опублікує всі зображення фабрики Pixel, як тільки з’явиться нова версія Android, тому, якщо щось піде не так під час встановлення модифікацій програмного забезпечення, можна легко регенерувати програмне забезпечення резервного копіювання для отримання додаткової інформації.

Говорячи про нестандартні ядра, найкращі два доступні для Pixel: ElementalX і Franco Kernel.

 • Don, t Miss: Як встановити ElementalX на Pixel або Pixel XL

Оскільки інтерфейс часу Pixel вже настільки близький до системи AOSP Android, для пристрою доступно багато нестандартних дисків.

Оскільки Pixel працює над останньою версією Android, Xposed Framework не підтримується, якщо телефон завжди актуальний.

Програміст Magisk, Джон Ву, нарешті купив Pixel і, як результат, вирішив проблеми з компонуванням розділу Pixel A / B.

На додаток до незначних проблем з підтримкою Magisk, вартість є найбільшим недоліком у порівнянні з Pixel.

Нарешті, пам’ятайте, що всі варіанти Verizon в Google Pixel заблокували завантажувачі.

 • Купити розблоковані пікселі безпосередньо з Google

3. Moto G5 Plus

Motorola практично винайшла бюджетний простір для смартфонів з лінійкою Moto G.

Moto G5 Plus є бюджетною моделлю модему.

З початковою ціною $ 229, Moto G5 Plus просто не може бути проігноровано тут.

Ви можете легко розблокувати завантажувач G5 Plus, використовуючи офіційний сайт компанії Motorola, щоб створити код розблокування.

Двійкові драйвери та джерела ядра публікуються на веб-сайті Motorola Github, тому розробники не матимуть проблем зі створенням власних прошивок.

 • Дон, т Miss: The Ultimate Керівництво по використанню TWRP відновлення

Розробники, схоже, зацікавлені в низькій ціні і Android версії системи Moto G5 Plus, оскільки форуми XDA надзвичайно активні завдяки багатьом нестандартним ПЗУ, ядрам і іншим доступним режимам.

Є кілька недоліків, коли мова йде про вкорінення та модифікацію Moto G5 Plus.

 • Купити Moto G5 Plus безпосередньо від Motorola

4. LG G6

Перша флагманська модель LG в 2017 році не продавалася так само добре, як хотілося б компанії, але це не заважає йому бути одним з кращих телефонів на ринку.

LG G6 — це гарний телефон зі стабільною спільнотою програмістів.

LG дозволяє створювати код, який розблокує завантажувач пристрою за допомогою команд Fastboot.

Джерела ядра G6 публікуються, але на даний момент доступні лише двійкові файли драйвера Code Aurora Forum (CAF).

З іншого боку, відновлення TWRP є офіційно доступним для G6, як, наприклад, Magisk, що означає, що ви можете мати повний системний корінь, якщо ви хочете передати SafetyNet.

 • Don, t Miss: Як встановити Magisk Корінь з TWRP

LG пропонує зручний набір інструментів під назвою LG Bridge, який дозволяє завантажувати прошивку і відновлювати телефон за допомогою декількох клацань.

Основна причина, з якої G6 робить цей список, полягає в тому, що він має дуже активне співтовариство для програмування, тому ніколи не варто бути жорстким для прохолодних мод і кореневих програм.

Зверніть увагу, що жодна з цих умов не застосовується до варіантів LG G6, зазначених оператором, оскільки вони мають додаткові заходи безпеки, які запобігають легкому розблокуванню завантажувача пристрою.

 • Купити розблокована LG G6 від LG

5. Huawei Mate 9

Незважаючи на те, що вони є третьою за величиною компанією смартфонів у світі, більшість людей у ​​Північній Америці ніколи не чули про Huawei, поки вони не стали партнером Google для створення Nexus 6P.

Huawei Mate 9 доповнює наші п’ять телефонів корінням.

Huawei Mate 10 тільки що був випущений в США, але ще не бачив великого трафіку на фронтах розвитку.

Huawei дозволяє розблокувати завантажувач Mate 9 за допомогою кодової системи, але він попереджає виробника про те, що ви зробили це, що призводить до втрати гарантії пристрою.

Джерела ядра Mate 9 і двійкові файли публікуються на офіційному сайті Huawei, частково завдяки зручному для модему SoC, HiSense Kirin 950. Ядро ElementalX не доступне для Mate 9

 • Дон, t Міс: TWRP 101 — Як встановити найкращий користувальницьке відновлення на Android

Android Nougat працює від Mate 9 і сумісний з останньою версією Xposed Framework.

Компанія Mate 9 має активну спільноту розробників і пристойну нестандартну підтримку ПЗУ, хоча більшість ПЗУ базуються на шкірі Huawei EMUI.

 • Дон, т Miss: Як повністю корінь ваш пристрій з основи за допомогою підкладки

Користувальницький вибір ядра для Mate 9 є пристойним у кращому випадку, тому що більшість опцій — це лише модифіковані ядра.

Якщо ви задоволені вибором ROM Mate 9, і ви не заперечуєте EMUI, є багато доступних кореневих модулів, які допоможуть вам подряпати ваш свербіж до DIY.

 • Купити Mate 9 від Amazon

додаток

Якщо можливість кореня наступного телефону і встановлення користувальницької прошивки є найвищими вимогами, то два пристрої виділяються над іншими: OnePlus 5T і Google Pixel.

Решта пакета є кроком назад, коли мова йде про укорінення та модифікацію, і головним фактором, що розрізняє, є те, що ви втратите гарантію після розблокування завантажувача на Moto G5 Plus, LG G6 або Mate 9.

Після того, як ви вирішили в телефоні, і ви готові почати різання та модифікацію, ми вважаємо, що наступні посилання будуть чудовим місцем для початку:

 • Як викорінити піксель або піксель XL
 • Як розблокувати завантажувач на вашому LG G6
 • Наш улюблений OnePlus Hacks модов
 • Наші улюблені режими Google Pixel
 • Перші кроки з TWRP
 • Перші кроки з Magisk
 • Перші кроки з Xposed
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector