Як активувати параметри програміста в Galaxy S10

Параметри для розробників є однією з перших речей, які ентузіасти DIY розблокують на новому телефоні. Однак, навіть менш технічно досвідчені користувачі знайдуть деякі переваги для виявлення цього прихованого меню, оскільки він дозволяє використовувати такі функції, як підробка GPS і більш швидкі анімації.

За замовчуванням це меню приховано, захищаючи нових користувачів від внесення змін, про які вони не впевнені. Більшість записів не написані простою англійською мовою, яка може скидати користувачів незнайомих людей. Однак, як тільки ви дізнаєтеся, що ви робите, ви можете не тільки поліпшити ваш загальний досвід, але отримати багато параметрів налаштування вам потрібно на Samsung Galaxy S10, S10 + і S10e.

  • Не пропустіть 15 причин, щоб розблокувати параметри розробника на вашому пристрої Android

Увімкніть параметри програміста

Щоб розпочати роботу, відкрийте головне меню налаштувань, вибравши пункт «Налаштування» у вікні програми або натиснувши на значок шестерні в меню швидких налаштувань (меню відображається після переміщення пальця вниз від верхнього краю будь-якого екрана).

Потім перейдіть до кнопки меню і виберіть «Про телефон». Потім виберіть «Інформація про програмне забезпечення».

Тепер весело. Прокрутіть вниз і торкніться «Номер будівлі» сім разів за короткий проміжок часу. Вам буде запропоновано ввести PIN-код, жест або пароль. Після введення потрібної інформації, ви повернетеся на попередню сторінку, і ви побачите повідомлення з тостом «Режим програміста активовано».

Після закінчення «Про телефон» більше не буде останньою опцією внизу головного меню налаштувань. Натомість з’явиться нова опція «Параметри програміста».

Після розблокування параметрів програміста, тепер можна використовувати такі функції, як команди ADB і програми GPS. Які перші функції ви змінили у параметрах програміста? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector