Відновлення листування і повідомлень в WhatsApp

Де зберігається чат WhatsApp

Дорогі читачі, сьогодні ми з вами обговоримо те, як відновити переписку в WhatsApp і як відновити видалені повідомлення. Де ж зберігається ваш чат? Все залежить, звичайно ж, від типу пристрою, який ви використовуєте. Наприклад, на Андроїд-смартфонах листування може копіюватися на карту пам’яті, внутрішнє сховище або ж Google-диск.

Утиліта зберігає повідомлення

Архів з листуванням зберігається відразу в декількох місцях

Природно, вибір місця зберігання даних йде на користь хмарного сховища, так як знижується ризик втрати даних. У перших двох випадках ви можете залишитися без своєї інформації: іноді пошкоджуються резервні копії на карті пам’яті або телефону.

Як відновити вилучені повідомлення?

Відразу скажемо, що для всіх випадків використовується система хмарного зберігання даних, яка ставиться за замовчуванням в якості стандартного. Копії створюються щодня в певного час і зберігаються протягом семи днів. Тобто, якщо ви зайшли в останній раз раніше, ніж створилася ваша копія, то отримані пізніше цього часу повідомлення можна буде відновити.

Повідомлення програми WhatsApp

Скористатися системою відновлення даних можна рівно 7 днів

Ще варто враховувати той факт, що якщо ви створили копію, видалили додаток і протягом восьми днів не відновили повідомлення, то вони втечуть. Це актуально для тих, хто не користується хмарою. Для того щоб відновити переписку, вам потрібно:

 1. Видалити додаток WhatsApp зі свого пристрою і встановити його заново на свій смартфон, завантаживши програму з офіційного магазину додатків (AppStore, Google Play і так далі).
 2. При запуску мессенджера, утиліта запропонує вам ввести діючий номер телефону. Тут потрібно врахувати, що, якщо ви напишіть відмінний номер від того, на якому збереглася резервна копія, то є ймовірність, що система не запропонує вам резервну копію. Те ж саме стосується акаунтів хмарних сховищ, тільки тут все набагато суворіше: використавши інший Apple ID, наприклад, ви не зможете нічого відновити на своєму айФоні.
 3. Після введення номера та його активації додаток запропонує вам точку повернення із зазначенням дати і її розміру, яку ви можете відновити. Натисніть на відповідну кнопку і дочекайтеся завершення операції. Чим більший обсяг даних зберігається в хмарі, тим довше часу піде на цей процес. Рекомендується використовувати високошвидкісне підключення з необмеженим трафіком.
 4. Після того як всі дані буде завантажено, ви можете продовжити користуватися месенджером в звичайному режимі.

Месенджер для листування

Після всіх дій можете і далі користуватися утилітою

Якщо немає хмарного типу зберігання

Якщо ж ви не використовуєте хмарний тип зберігання ваших повідомлень і чатів, то ви можете по-іншому повернути вилучені дані. Це актуально для користувачів пристроїв під управлінням операційної системи Android. Наприклад, при перенесенні інформації на інший телефон. Для цього достатньо скопіювати файл резервної копії, що зберігається в папці / sdcard / WhatsApp / Databases в таку ж папку на новому пристрої. Якщо потрібної інформації тут немає, то ймовірно, що дані збережені в самому телефоні або на Google-диск. У першому випадку вам потрібно перевірити наявність документів в такий же папці Databases тільки у внутрішній або основної пам’яті смартфона. У другому вам потрібно скористатися запропонованою вище інструкцією.

Веб-клієнт Whatsapp

Веб-клієнт доступний на телефоні і на комп’ютері

Відповіді на найчастіші запитання

 1. Чи можна прочитати видалені повідомлення або листування? Ви можете скористатися методом, описаним вище. По-іншому ви ніяк не зможете прочитати їх. Якщо ж вони були видалені тільки на вашому пристрої, то можете попросити вашого співрозмовника відправити вам ці повідомлення. Зверніть також увагу, що відновити переписку можна тільки до того, як програма створила нову копію. Це час ви можете подивитися в налаштуваннях програми і, при необхідності, відрегулювати під свої вимоги. Зверніть увагу, що при пошкодженні будь-яких секторів пам’яті, де знаходилася резервна копія, ви також не зможете повернути втрачені повідомлення.
 2. Не виходить відновити чат і повідомлення. Чому? Якщо в налаштуваннях програми було відключено резервне копіювання, то ви ніяк не зможете повернути свої чати назад. Користувачі айфонів повинні звернути увагу на версію операційної системи пристрою: листування, які були збережені в хмарі на iOS 8 чи 9, не можна відновити на iPhone під управлінням сьомий прошивки. На всіх платформах стежте за тим, щоб була вільна пам’ять для зберігання інформації. Наприклад, якщо на Google-диск не залишиться місця хоча б для однієї фотографії з WhatsApp, то туди не буде завантажена остання версія ваших чатів.
 3. Я не використовую хмарне сховище OneDrive або Google-диск, де знаходяться резервні копії? Вони розташовуються на карті пам’яті або в пам’яті смартфона. Все залежить від налаштувань копіювання, які слід подивитися в параметрах WhatsApp. Там же ви і зможете дізнатися, де саме розташовані файли.

Безкоштовний багатоплатформовий месенджер

Утиліта користується великою популярністю серед користувачів

Підведемо підсумки

Сьогодні ми з вами дізналися багато нового в плані використання мессенджера: як відновити чат, повідомлення або листування в WhatsApp. Також ми з вами відповіли на найпопулярніші питання щодо відновлення цих даних в програмі. Підсумувавши, можна коротко описати цей процес:

 1. Видаліть і заново встановіть клієнт месенджера через магазин додатків.
 2. Введіть і підтвердіть свій номер телефону.
 3. Натисніть відповідну кнопку для повернення інформації.
 4. Дочекайтеся завершення операції.

Програма в дії

Сподіваємося наші поради допомогли Вам відновити потрібні дані

Сподіваємося, що у вас все вийшло, і не залишилося ніяких питань. Ділимося в коментарях своїми успіхами. Яким способом ви здійснюєте копіювання повідомлень в WhatsApp — iCloud, Google-диск, OneDrive або ж зовнішня пам’ять?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector