Що робити, якщо iTunes не встановлюється на комп’ютер

Останнім часом стає все більше і більше користувачів, які віддають перевагу пристрою від компанії Apple. Для роботи з ними необхідно мати спеціальну програму — iTunes. З її допомогою можна передавати файли з одного пристрою на інший, слухати музику і т. Д. Однак у багатьох при установці Айтюнс на комп’ютер виникають проблеми. Після прочитання статті ви розберетеся, що робити, якщо iTunes не встановлюється на Windows 7 і 10. Варто зазначити, що даний процес особливо не відрізняється в інших операційних системах.

Щоб програма працювала коректно і «без косяків», їй потрібно надати всі права адміністратора. Для початку перевірте, чи використовуєте ви обліковий запис з правами адміністратора. Якщо немає, то перейдіть в інший обліковий запис, який має дані права. Також можна спробувати клікнути по ярлику Айтюнс і в меню вибрати пункт «Запуск від імені адміністратора».

«Запуск від імені адміністратора»

Блокування роботи установника антивірусним ПЗ

Деякі антивіруси блокують деякі процеси, які є абсолютно безпечними. У такому випадку рекомендується на невеликий проміжок часу зупинити роботу захисної програми, після чого можна повторити спробу установки iTunes.

Збій в системі

Іноді в роботі операційної системи виникає збій, через що з’являється помилка при установці iTunes. В такому випадку вам слід лише перезавантажити ваш комп’ютер.

Решту файлів від минулої версії

Якщо раніше ви скачували Айтюнс, то що залишилися файли можуть перешкоджати його повторної установки. Для того щоб програма почала встановлюватися, необхідно видалити всі залишкові файли і папки. Для цього рекомендується використовувати утиліту Revo Uninstaller, скачати яку можна за посиланням.

Revo Uninstaller iTunes

Після того як ви успішно завантажили програму, вам слід знайти і видалити такі файли:

  • iTunes;
  • QuickTime;
  • Bonjour;
  • Apple Software Update;
  • Apple Mobile Device Support;
  • Apple Application Support.

Далі перезавантажте комп’ютер і здійсните повторну спробу установки iTunes.

Проблема з монтажником Windows Installer

В такому випадку на екрані з’являється відповідне повідомлення. Якщо це саме та причина, чому на ваш комп’ютер не встановлюється Айтюнс, то дотримуйтесь подальшої інструкції. Для початку натисніть комбінацію клавіш Win + R. У вікні, слід ввести команду services.msc.

команда services.msc

Далі знайдіть пункт «інсталятор Windows». Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть параметр «Властивості».

інсталятор Windows

У новому вікні знайдіть пункт «Тип запуску», де вам слід встановити пункт «Вручну». Не забудьте зберегти зроблені зміни.

Вибір типу запуску

Система невірно визначила версію Windows

Іноді бувають випадки, коли сайт Apple неправильно визначає вашу ОС і пропонує вам встановити не ту версію програми. Особливо часто з цим стикаються користувачі з Віндовс 10. У цьому випадку вам треба перейти на офіційний сайт і вручну вибрати потрібну версію.

вірусна активність

Наявність вірусу на вашому пристрої може перешкоджати успішній установці програми. Здійсніть сканування системи за допомогою вашого антивіруса. Якщо будуть виявлені проблеми, усуньте їх і перезавантажте ПК.

Є невстановлені поновлення

Перевірте, можливо, для вашої ОС вийшли оновлення. Це допоможе не тільки усунути нашу проблему, але і зробити роботу за комп’ютером більш безпечною.

Неправильно встановлені дата і час

Дуже дурною і банальною помилкою є неправильне зазначення дати і часу на вашому пристрої. Перейдіть в налаштування і налаштуйте їх як слід.

Налаштування дати і часу

Якщо жоден з даних порад вам не допоміг, ми рекомендуємо вам звернутися в підтримку Apple.

Прочитавши статтю, ви дізналися, що робити, якщо на ваш комп’ютер «не хоче» встановлюватися iTunes. Сподіваємося, що після прочитання у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то сміливо задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector