Що робити, якщо гальмує браузер, як його прискорити

Багато при відвідуванні сторінок в мережі стикалися з повільною роботою комп’ютера / ноутбука, причому вина не тільки в слабкому пристрої, «залізі». Причин, чому гальмує браузер, може бути кілька. Розберемо самі частотні, від виду неполадки залежати будуть заходи щодо її усунення.

Як прискорити повільний браузер

Причини гальмування і їх усунення

продуктивність пристрою

Характеристики ноутбука / комп’ютера можуть впливати на роботу браузера. Якщо останній вимогливий, та ще встановлені доповнення, розширення, а комп’ютер за сучасними мірками недостатньо потужний, то можете очікувати, що працездатність сповільниться, стане гальмувати. Кілька рекомендацій допоможуть вирішити, як прискорити роботу браузера в цьому випадку.

Модулі, розширення можуть знижувати швидкодію, через велику їх числа гальмує браузер. Впливає і множинність встановлених програм.

рекомендації:

  • Не ставте ті, якими не користуєтеся.
  • Зайдіть в браузері на сторінку зі списком розширень. Виберіть непотрібне розширення. Видаліть, при необхідності перезавантажте пристрій.

розширення браузера

Видаляємо зайві розширення браузера

  • Обмежте роботу деяких програм і додатків, що використовуються рідко. Тимчасово відключайте їх до моменту, коли дійсно потрібні.
  • Проведіть дефрагментацію диска. Повторюйте її регулярно, щомісяця.

Для входу на сторінку розширень можна набрати в адресному рядку:

  • в Google Chrome — chrome: // extensions /;
  • в Firefox — about: addons;
  • в Opera — browser: // extensions.

кеш

Деякі елементи переглянутих вами сторінок зберігаються в папці на комп’ютері. Папка з кожним разом розростається, уповільнюючи швидкість завантаження, працездатності, гальмує браузер, адже йому доводиться переривати безліч записів в кеші при повторному відвідуванні сторінки. Самі сторінки перекошуються, елементи з’їжджають.

рекомендації:

  • Радимо очистити кеш. Вам допоможе, якщо відкриєте історію переглядів поєднання Ctrl + Shift + Del, потім видаліть адреси відвіданих сайтів.
  • Є інші способи очищення через опції, вбудовані в самому браузері.

Як почистити кеш браузерів

Частка ОС

Недолік місця на системному диску є частою причиною повільної роботи багатьох програм. На жорсткому диску при роботі створюються тимчасові файли. Після перезавантаження частина видаляється, але деякі залишаються. Простір заповнюється, настає момент, коли нікуди утворювати тимчасові файли. Корисно регулярно проводити очистку ОС, комп’ютерного реєстру для оптимізації, збільшення продуктивності.

Віруси, незрозумілі процеси

Рекламні модулі отримують популярність, вбудовуються при установці програм в сам браузер. Коли користувач, не читаючи інформації, при установці додатків, програм, натискає «Далі», завантажує попутно рекламні модулі. В результаті «спіймані» віруси уповільнюють швидкість реагування, мимовільно відкриваються різні вкладки, шахрайські сайти з пропозиціями відправити SMS.

Рекомендується просканувати браузер на предмет наявності вірусів. Після запустіть Диспетчер завдань, перевірте процеси на випадок наявності підозрілих. Диспетчер запускається поєднанням Ctrl + Shift + Esc. Якщо ви досвідчений користувач, що знає, які процеси необхідні, і бачите незнайомі процеси, зупиніть їх роботу, потім видаліть. Для такої мети є спецутіліти, очищають комп’ютер від зайвих процесів.

Диспетчер завдань Windows

Перевірка процесів в диспетчері завдань Windows

відкат системи

Збої в ОС, дрібні неполадки можуть викликати випадкові перешкоди. З ними цілком можна примиритися, якщо не стають нав’язливими, регулярними. Як прискорити браузер, якщо він погано поводиться постійно? Можна видалити його повністю, перевстановити або, як більш жорстку міру, виконати відкат системи до попереднього працездатного стану. Попередньо у вас повинні бути створені точки відновлення. Перед установкою софту, незнайомих програм створюйте такі точки, і при збоях зможете повернутися до нормального функціонування всієї ОС в цілому.

Деякі проблеми, такі як гальмування браузера, цілком може вирішити користувач самостійно, вдаючись до очищення, видалення непотрібного софту, сміття вручну або через спецутіліти. Якщо, незважаючи на всі вжиті заходи, перераховані вище, проблема не вирішилася, зверніться до фахівців для консультації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector