Що робити, якщо Punto Switcher не працює

Що робити, якщо Punto Switcher не працює? Ми зібрали всі можливі накладки, що виникають при роботі програми в різних середовищах, виникнення конфліктів, їх причини та можливі дії користувача.

Помилки в роботі Пунто

При роботі з клавіатурним шпигуном Punto Switcher можливі проблеми і помилки.

помилки перемикання

Почнемо з найбільш часто зустрічається скарги на те, що світчер не переключає автоматично розкладку.

відсутність

Відсутність перемикання (або не виправлення першої літери) може виникати через установки на ПК таких перемикачів, як «Switch It!» Або RusLat.

неправильне

Може з’являтися при використанні в системі інших мов (крім російської та англійської). Включена опція автоматичного переключення в «усунення проблем» «Настройок» тільки між ними позбавить від непередбаченого перескакування індикатора при використанні третього мови.

включення опції

Несподіване при редагуванні слова

Для того щоб таке перемикання не відбувалося, потрібно включити «Курсорні клавіші» в «Налаштуваннях» — «Усунення проблем». Тоді при виправленні слова при користуванні цими клавішами перемикання не буде (проте при переміщенні курсору миші — залишиться).

Неспрацювання гарячих клавіш

Виникає при конфлікті вводяться (додаються користувачем) з системними або комбінаціями, використовуваними в інших програмах. Проблеми вдається уникнути якщо привласнювати для гарячих поєднання з Win, Ctrl, Shift або Alt.

Виправлення введених скорочень

Вимкнути інструмент «Виправляти абревіатури» в додаткових загальних налаштуваннях.

Включення опції «Виправляти абревіатури»

Конвертація

Може бути відсутнім в утиліти, що не підтримують копіювання і вставку з відомим клавішах з використанням Ctrl, C і V.

Некоректність при використанні

інших додатків

Можливі (особливо при використанні Telegram, IntelliJ IDEA, WhatsApp, Synergy, PhpStorm, QIP і інших), так як з самого початку не було такого розрахунку. Однак розробники запевняють, що працюють в цьому напрямку.

У Ворд 2010

Якщо MS Office з Punto Switcher не працює, то, швидше за все, розкладка від МС Офіс входить в конфлікт з Пунто. Для її відключення потрібно:

  • відкрити програму;
  • перейти в «Додаткові» в «Параметрах» ( «Файл»);
  • в «Параметрах правки» відмовитися від перемикання клавіатури з мови навколишнього тексту;
  • натиснути ОК.

MS Outlook 2010

  • відкрити;
  • відкрити вкладку «Пошта» в «Параметрах» ( «Файл»);
  • в «Параметрах редактора» вибрати «Додатково»;
  • в пункті «Параметри правки» відключити автопереключеніе за мовою навколишнього тексту.

Автотекст

Щоб уникнути помилок при використанні Автотекста в MS Office потрібно в «усунення проблем» «Настройок» світчер включити галочку біля «Не перемикати по Tab і Enter».

Установка опції «Не перемикати по Tab і Enter»

Віндовс 8 і 10

Пунто світчер запускається без прав адміністратора. Але як відомо, в операционках Windows 10 і 8 такі додатки можуть неправильно працювати з тими, які запущені з такими правами. Щоб уникнути цього рекомендується запуск Punto Switcher здійснювати зі включеною опцією ( «Налаштування» — «Загальні») Запускати з правами адміністратора ».

Microsoft Word 2016

У цьому випадку конфлікт може виникати через різницю в алгоритмах роботи клавіатури. Виправлення можливо заміною Ctrl + Shift на Alt + Shift (для перемикання). Після прочитання цієї статті ви зможете виправити неполадки в роботі світчер, в тому числі і в Windows 10.

Пишіть в коментарях про свою роботу в програмі і про свої успіхи в подоланні помилок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector