Види чохлів. Як знайти рівновагу між захистом смартфона, ергономікою і дизайном? —

чохол
При купівлі будь-якого дорогого смартфона, відразу виникає питання: як же захистити телефон, але після того як Ви дізнаєтеся як буде виглядати Ваш телефон в цьому самому чохлі, то виявляється, що це не таке вже й просте заняття. Як же знайти ідеальну середину між ергономікою, красою і захистом Вашого смартфона. Існує безліч різних варіантів чохлів і плівок, здатних уберегти ваш гаджет, вибір яких залежить від ціни, зручності і рівня захисту. І перше з чого варто почати це — знайти спеціалізований магазин чохлів для мобільних телефонів,

такий як HITZONA.BY, де будуть представлені всі можливі варіації чохлів для всіх телефонів. Далі слід розібратися з усіма видами чохлів. І оцінивши переваги і недоліки кожного визначитися з вибором.

види чохлів

бампер — швидко набирає популярність модель, яка захищає не тільки бічні сторони, як здається на перший погляд. За рахунок того, що обід ширше межі телефону і має спеціальний бортик, на який і йде навантаження при падінні пристрою, такий чохол врятує від тріщин на екрані і корпусі.

Чохол-кришка закриває тільки задню панель і боки, але за рахунок виступів, як у бампера, може захистити гаджет. Однак не у всіх подібних накладках є подібні краю, у деяких моделей бічні грані порівняні з рівнем екрану. З таким чохлом плівка необхідна, якщо ви не плануєте заміну смартфона через місяць.

Ще один вид чохла-кришки — з вбудованою зарядкою, яка активується кнопками. Витонченість такий чохол може зменшити, але тривалість роботи батареї точно збільшить.

протиударні чохли користуються популярністю у людей, постійно випускає з рук свій гаджет. Вони призначені для захисту від зовнішнього впливу, проникнення води, забруднення і так далі.

Чохол-папка характеризується відкидною кришкою, яка дозволяє швидко звільнити екран телефону. Зазвичай в них є доступ до всіх роз’ємів вашого гаджета.

Чохол-обкладинка відкривається за принципом книги і не особливо зручний. Незважаючи на це, він відмінно справляється зі своєю захисною функцією.

Чохли-футляри вибираються при мінливому використанні телефону, так як для будь-якої дії, будь то зарядка, регулювання гучності, або відповідь на дзвінок, потрібно повністю витягнути пристрій з чохла, що є кілька проблематичним. Для прискорення був придуманий спеціальних хлястик. Якщо потягнути за нього, телефон виїжджає з футляра з легкістю.

Спортивні чохли роблять з еластичних матеріалів, тому що вони кріпляться на руку, пояс, груди або навіть голову. Виглядають непоказно, але зручність у використанні перекриває подібний недолік.

Плівки для екрану

Глянцевий плівка передає найкращу якість зображення на екрані. Але при цьому великому плюсі ​​є і мінуси — палець по ній погано ковзає і завжди залишає відбитки, а на світлі телефон буде ловити відблиски. Матове покриття не має подібних недоліків, але яскравість і якість картинки буде нижче.

Дзеркальна плівка не має особливі властивості, крім створення відображення при вимкненому екрані. Через це зображення при роботі з гаджетом може бути спотворено. Такі плівки можуть захистити девайс від незначних пошкоджень, подряпин і легкому механічному впливі, прослужать пару місяців, а при належному догляді і більше.

Але що робити, якщо такий тип захисту здається недостатнім? Правильно, посилити її.

Захисне скло, на відміну від тонкої плівки, має в товщину до 0.5 см. Воно складається з декількох шарів, які послідовно відповідають за: прилипання до екрану, скріплення всіх верств, відсутність відблисків, захист від механічних пошкоджень, затримку попадання води і жиру на екран .

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector