Вибираємо старий смартфон. На що звернути увагу і який купити? —


Не завжди має сенс купувати новий смартфон, особливо це стосується тих випадку, коли бюджет виділений на смартфон жорстко обмежений. Часом вигідніше купити б / у телефон, який деякий час працював і буде надійно працювати в майбутньому. Але підібрати якісний б / у смартфон досить складно, оскільки потрібно звертати увагу не тільки на технічні характеристики але і на безліч інших параметрів.

Який смартфон не варто купувати?

І почати вибір стоїть з визначення пріоритетів. Тому як на все 100 відсотків не має сенсу купувати б / у бюджетний девайс. Іншими словами якщо даний апарат, який вам пропонують мав вартість менше 150 $ в новому стані, то купувати його немає сенсу. По-перше цей апарат вже морально застарів, а по-друге до бюджетних моделей ставлення набагато гірше ніж до дорогих і висока ймовірність того, що він частіше падав, на нього можливо щось розливали і так далі. Саме тому вибирати б / у девайс коштує лише серед флагманських моделей або наближені до них. Адже покупка Pixel 2 c подряпинами на задній кришці, які вирішуються покупкою чохла на case2case.in.ua, набагато краще придбання ніж китайський девайс за ті ж гроші.

Критерії вибору б / у смартфона?

Насамперед потрібно дивитися на дисплей. Якщо в ньому будуть матися глибокі тріщини, то деякі функції можуть бути заблокованими. Якщо ж на екрані є глибокі подряпини і всі команди виконуються належним чином, то такий телефон можна брати, якщо продавець надасть істотну знижку. І рекомендується перевірити екран за допомогою програми Display Tester, який підкаже — чи був телефон у воді чи ні. Корпус також повинен бути цілим. При необхідності, якщо важливо експлуатувати телефон тривалий час, рекомендується відразу ж докупити спеціальний чохол, надійно захищається техніку від механічних і кліматичних впливів.

Варто перевірити роз’єм живлення і навушників. Часом б / у телефони можуть погано заряджатися через розхитаного роз’єму живлення. Якщо є даний шлюб, то майстру доведеться все отпаивать феном і встановлювати новий роз’єм з великою акуратністю — це займає багато часу і грошей. Рекомендується взяти з собою навушники і перевірити — чи працює даний роз’єм чи ні. Адже з його допомогою можна слухати музику навіть на сабвуфере!

При виборі уживаного телефону потрібно дивитися на акумулятор. Версії з вбудованими акумуляторами апріорі вважаються поганими — акумулятор може виявитися рідкісним і його змінити зможе хіба що майстер. Краще брати телефон зі знімним акумулятором, який завжди можна знайти на ринку. Якщо такого акумулятора немає в продажу, то його доведеться замовляти окремо в Китаї — піде багато часу і грошей, тоді як нові акумулятори на телефон потужністю від 1350 маг коштують трохи більше $ 4!

Наявність оригінальної коробки виявиться позитивним моментом — це вказує, що техніка продається від перших рук, за нею добре доглядали і вона часто має досить довгий ресурс експлуатації. Якщо телефон купується з рук, рекомендується взяти ксерокопію паспорта з продавця. Якщо телефон виявиться краденим, то правоохоронним органам не складе труднощів знайти злочинця і нести відповідальність на вкрадену техніку не доведеться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector