Як як модем використовувати телефон або смартфон

Інтернет сьогодні стає повсякденною необхідністю не тільки для ділових людей з роз’їзним характером роботи. Ми звикли до зручності використання сучасних комунікацій. Мобільний доступ можливий через USB-пристрої, але якщо немає бажання додатково купувати спеціальне обладнання, можна використовувати те, що завжди при нас. Розглянемо, як в якості модему використовувати телефон або смартфон.

Використання телефону або смартфона в якості модему

Режим модему доступний практично на будь-якої моделі, навіть застарілої. Старий мобільник зажадає більше зусиль для встановлення з’єднання, доведеться витратити час на настройку комп’ютера або ноутбука. Від типу з’єднання буде залежати і швидкість. Wi-Fi і USB забезпечать гарний зв’язок, Bluetooth трохи застарів, але іноді непогано виручає.

Є невеликі відмінності в інструкції на різних ОС (Android, Apple) і типах зв’язку.

Wi-Fi

Найбільш простий і зручний спосіб. Якщо включити режим на телефоні, з телефону виходить Wi-Fi-роутер. Потрібен підключений тарифний план мобільного інтернету, і пристрій, на якому ми хочемо використовувати мережу, має володіти Wi-Fi-модулем. Це може бути будь-який гаджет або стаціонарний комп’ютер.

Для початку визначимося, як включити на телефоні режим модему. У розділі налаштувань є функція, яка так і називається. Далі все просто:

 • зрушуємо повзунок, щоб активувалася зелена смужка;Режим модему на iPhone
 • на питання включити чи Wi-Fi, відповідаємо «так»;
 • встановлюємо пароль, який буде потрібно ввести на пристрої для доступу в мережу;
 • шукаємо на який потребує інтернеті пристрої новостворену мережу, натискаємо «підключитися», вводимо пароль.

Якщо версія Андроїда старше, ніж 4.х.х., то буде потрібно завантажити спеціальний додаток з PlayMarket. Почитайте, поекспериментуйте, яке з них для вас зручніше, вибір є, а відмінності неістотні.

Крім швидкості, є ще плюс: до одного смартфону можна під’єднати кілька пристроїв одночасно. Головне, щоб вистачило тарифного плану для об’ємного трафіку.

Bluetooth

В якості модему можна підключитися і за технологією Bluetooth. Актуально для старих пристроїв, що не забезпечених технологією Wi-Fi, але c мобільним інтернетом. Все просто:

 • включаєте Bluetooth на обох пристроях;
 • на комп’ютері в розділі «Пристрої та принтери» запускаєте пошук нового пристрою;
 • для сполучення введіть пароль з екрану монітора;
 • в панелі управління знайдіть пункт «Телефон і модем»;Панель управління Windows,
 • відкрийте властивості і введіть дані стільникового оператора;
 • створіть нове телефонне підключення, номер набору * 99 #;
 • натисніть «підключити»

Використаний метод не розрахований на серйозні обсяги інформації, оскільки сама технологія недосконала, і за часів, коли вона з’явилася, все розглядали телефон як засіб здійснення дзвінків, а не як модем.

USB

Якщо немає можливості використовувати Wi-Fi і Bluetooth, можна підключити телефон як модем для комп’ютера через USB. Провід йде в комплекті, як і програмне забезпечення для сполучення пристроїв. У гаджета не потрібно включений Wi-Fi, тому витрата батареї, якщо використовувати смартфон як модем, буде невеликою.

Інструкція аналогічна підключенню по Bluetooth на мобільниках зі старими операційними системами. Якщо ж у нас смартфон Apple або Android, то настройка така ж, як через Wi-Fi. З тією відмінністю, що використовується USB-з’єднання, а включати бездротове не потрібно. До сучасних смартфонів поставляється фірмове програмне забезпечення, яке автоматично робить налаштування. Наприклад, для apple це iTunes, для Sumsung Kies. При приєднанні кабелю, ПО саме запускається автоматично.

Як бачите, використання телефону замість модему дозволяє підключати інтернет до комп’ютера і будь-якого іншого мобільного гаджету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector