Як зарядити акумулятор телефону без нього самого

У смартфоні зламалося гніздо MiniUSB? Або у вас на руках тільки батарея без мобільного пристрою? Розберіться, як зарядити акумулятор телефону без телефону. Це можна зробити безпосередньо. Але треба дотримуватися запобіжних заходів. Так ви збережете девайс в робочому стані. І будете ним користуватися навіть при поломці USB-роз’єму.

Рівні зарядки акумулятора

Зарядити батарею телефону можна навіть без самого телефону. Але ризиковано!

Що потрібно знати

ВАЖЛИВО. «Екстремальна» зарядка шкодить гаджету. Він просто не призначений для такого підключення. В результаті девайс може вийти з ладу. Краще не експериментувати. Не робіть цього просто так, заради інтересу.

Якщо ви цікавитеся, як зарядити батарею без телефону, через те, що він зламаний, віднесіть його в ремонт. Краще полагодити пристрій, а не псувати акумулятор. Метод прямої підзарядки — це тимчасове рішення. Воно підходить, коли вам терміново потрібен «мобільник», а живити його звичайним способом не виходить. Але не можна постійно заряджати батарею окремо від смартфона.

Є безпечна альтернатива — передача енергії буквально по повітрю. Технологія з’явилася недавно, тому старі моделі смартфонів її не підтримують. Для бездротової підзарядки потрібен комплект обладнання: зарядний пристрій (джерело електромагнітного сигналу) і приймач, який кріпиться на батарею телефону. Сам приймач вже може бути вбудований в гаджет.

Бездротова зарядка Samsung

Технічний прогрес дозволив зарядити батарею без шнурів і кабелів

Це не кращий варіант, так як зарядити акумулятор смартфона без смартфона не вийде. Та й поповнюватися він буде повільно. Але якщо у вас просто не працює слот міні-USB, бездротова передача енергії буде простіше і безпечніше. З нею точно нічого не зламається і не вибухне. Істотний мінус — необхідне обладнання коштує дорого. Інші методи хоч і ризиковані, але доступні всім.

Щоб вирішити, як зарядити батарею телефону безпосередньо, треба її витягти з корпусу. Якщо вона незнімна, до контактів «дістатися» не вийде. Та й не варто вручну поповнювати акумулятор, поки він знаходиться в смартфоні.

Універсальний зарядний пристрій

Існує універсальний зарядний пристрій для АКБ мобільних девайсів. У народі воно називається «Жаба» або «Жаба». Якщо його покласти на стіл, воно дійсно буде нагадувати цю тварину. Метод не такий небезпечний. Але батарейка все одно може зламатися. Краще їм не зловживати. І поповнювати енергію тільки тоді, коли іншого виходу немає.

Ось як зарядити телефонний акумулятор без телефону:

 1. Вимкніть пристрій і витягніть з нього батарею.
 2. Знайдіть на ній контакти — металеві вставки, поруч з якими є позначення «+» ( «Плюс») і «-» ( «Мінус»).
 3. Відкрийте кришку «Жаби». Для цього натисніть пальцем на її край — вона підніметься.
 4. Всередині є дві клеми.
 5. Далі розібратися, як зарядити акумулятор без телефону безпосередньо, буде просто. Вставте батарею в «зарядник-жабу» так, щоб два крайніх контакту приєдналися до клем. Подивіться, щоб збіглися «Плюси» і «Мінуси».
 6. Закрийте кришку. Вона притисне і зафіксує девайс.
 7. Вставте зарядник в розетку. Повинен включитися червоний індикатор.
 8. Якщо лампочка не загорілася, значить, щось не так зробили. Спробуйте перевернути акумулятор телефону. Раптом «Плюси-Мінуси» не співпали.

Зарядка батареї жабою

Спеціальний гаджет дозволить зарядити ЛІА окремо від телефону

«Жаба» підходить для літій-іонних батарей. У характеристиках гаджета має бути зазначено «Lithium-Ion» або «Li-Ion». Це ж написано на його корпусі.

безпосередньо

Якщо на батарейці є контакти, значить, до них можна підвести провід. Але краще не робити це в поодинці. Покличте напарника, щоб він допоміг, якщо вас вдарить струмом.

Щоб зарядити акумулятор телефону безпосередньо:

 1. Підготуйте кабель-зарядник, який вам не шкода. Заздалегідь перевірте, чи працює він.
 2. Відріжте від нього штекер MiniUSB.
 3. Обережно зніміть ізоляцію.
 4. Усередині будуть два проводка — синій і червоний.
 5. З них теж зріжте трохи ізоляції. Чи не зашкодить їх.
 6. Витягніть батарею.
 7. Прикладіть до її контактам оголені проводки. Синій — це «Плюс», червоний «Мінус».
 8. Закріпіть їх ізоляційною стрічкою.
 9. Можете підключати до електромережі.

Зрозуміти, як зарядити акумулятор телефону безпосередньо від зарядки, просто. Але як при цьому не зіпсувати батарею? Таке підживлення — завжди ризик. Навіть якщо ви робите все акуратно.

Слідкуйте за температурою девайса. Якщо сильно нагріється, вимикайте. Але не тримайте його в руках. І не чіпайте оголений шнур, коли до нього підведено струм.

Зарядка безпосередньо від блоку живлення

При підключенні проводів блоку живлення до батареї, слідкуйте за правильністю полярності

Як перевірити, де «Плюс» і де «Мінус»?

Якщо у кабелю інші кольори, як дізнатися, який з них кріпити на «Плюс», а який на «Мінус»? Адже це потрібно, щоб зарядити батарею. Є цікавий спосіб. Проведемо експеримент з фізики.

 1. Опустіть кінчики дротів в трохи підсолену воду.
 2. Увімкніть зарядник в розетку. Оголений шнур і воду при цьому не чіпайте.
 3. На одному кабелі будуть накопичуватися бульбашки. Це негативний заряд — «Мінус».

Від іншого акумулятора

Можна підживити один гаджет від іншого. Алгоритм дій приблизно такий же, як попередній главі. Тільки замість розетки — батарейки. З’єднуєте їх проводом, зміцнюйте все скотчем. І якщо в одній з них енергії більше, почнеться зарядка акумулятора телефону без телефону.

Але і тут є свої правила. У батарей повинні бути одні й ті ж специфікації: сила струму, потужність, місткість. Це не так небезпечно, як підживлення від мережі. Але є ризик зламати відразу обидва девайса.

Якщо у вас не працює роз’єм на телефоні, можна зарядити його акумулятор безпосередньо. Просто приєднайте кабель до його контактам. Але не робіть це без приводу. Батарейка може вийти з ладу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector