Вибираємо петлічний мікрофон —


Петличні мікрофони покупці цінують за зручність, компактний розмір, розташування на тілі. Разом з відмінною якістю роботи всі ці показники просто змушують придбати компактний кліп-мікрофон. Саме такий пристрій можна побачити на комірі сорочки у журналістів, провідних прямий репортаж з місця подій.

Запис звуку за допомогою вбудованого мікрофона — застаріле явище. Набагато краще використовувати петлічний мікрофон для запису відмінного за якістю звуку. При виборі радимо керуватися наступними принципами.

Тип пристрою

Виділяють петличні мікрофони для смартфонів, відеокамер, персональних комп’ютерів. Потрібно підбирати пристрій в залежності від її цільового використання.

Тип підключення пристрою

Мікрофони можуть бути дротяними або ж бездротовими. Краще придбати бездротової варіант — асортимент виробів більш широкий, до того ж не потрібно бути прив’язаним в ретранслятору і підключати додаткові дроти.

Перетворювач

Є конденсаторні і динамічні перетворювачі. У динамічному мікрофоні спеціальна мембрана, магніт і котушка проводу служать для перетворення акустичної хвилі в електричний сигнал. Динамічний мікрофон набагато краще і ефективніше відсікає сторонні звуки, що призводить до якісного запису звуку.

У конденсаторному мікрофоні для цієї мети служать дві пластини — перша являє собою провідник, а друга є рухомий мембраною. Мембрана — це натягнута полімерна плівка, у якій одна сторона покрита дуже тонким шаром нікелю. У конденсаторних мікрофонів набагато вище загальна чутливість діафрагми, вони краще пристосовані до роботи з високими частотами.

спрямованість

Ця характеристика Петличний мікрофона означає його чутливість до напрямку потоку звуку, вона залежить від кута, під яким він потрапляє на мікрофон. Спрямований мікрофон не втрачає свою ефективність через зони розташування звукового сигналу. Ненаправлений мікрофон чутливий виключно до звуку з одного напрямку, при цьому сторонні шуми для нього практично непомітні.

Тип штекера

Є кілька типів штекерів мікрофонів, які застосовуються при підключенні. Розглянемо їх детальніше:

  • jack — діаметр цього роз’єму становить 6,3 мм, він зазвичай застосовується в професійному музичному обладнанні;
  • mini-jack — більш популярний і використовується в смартфонах і комп’ютерних акустичних системах;
  • USB — роз’єм зустрічається досить рідко і актуальний більше для петличні мікрофонів, які використовуються для комп’ютера або ноутбука. Такі мікрофони популярні серед блогерів, не потрібно розраховувати на великий асортимент пристроїв з таким роз’ємом.

Вибрати бажаний петлічний мікрофон дуже зручно завдяки сервісу Sravni: тут можна задати необхідні параметри техніки, щоб потім побачити відповідні пропозиції від магазинів Казахстану. Із зазначених пропозицій досить легко вибрати найвигіднішу за ціною.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector