Вакуумні навушники принцип роботи або як працюють? —

Вакуумні навушники — це неправильне назви, як для мене, тому що нічого вакуумного я в них не бачу. І сказати, що якісь деталі знаходяться в вакуумі теж немає. Але чомусь їх назвали вакуумними. Не знаю. І розбиратися не хочу. Можливо, хтось в коментарях пояснить. Взагалі я хочу розповісти про ті ж навушники, тільки правильно було б їх назвати навушники, засновані на арматурних драйвери.

Зрозуміло, що відносини до драйверів для установки пристроїв це відношення не має. Більше має відношення до динаміків і аудіо апаратури. А арматурні, тому що з англійської «Armature» — якір, який працює в підвішеному стані, але про це трохи нижче.

Вакуумний навушники зовнішній вигляд

Ось так виглядають вакуумні або арматурні навушники.

Як же працюють вакуумні або арматурні навушники.

Сенс простий, в попередній публікації я розповідав, як працює динамік, там було зрозуміло, що котушка, перебуваючи в магнітному полі і прикріплена до мембрани разом з нею повторюють вхідний сигнал, перетворюючи його в звукову хвилю яку було чути людським вухом.

А що ж відбувається в навушниках, де мембрани практично не видно. І вона настільки мала що здається навіть звук не зможе видавати, але немає видає …

принцип роботи вакуумна навушників

Принцип полягає в наступному, між двох постійних магнітів, знаходиться якір закріплений з одного боку до корпусу, навколо нього обмотана котушка на вхід якої подається сигнал, і з зміни магнітного поля в середині котушці якір починає рухатися і повторювати вхідний сигнал. Простота і перевага полягає в тому, що котушка на відміну від звичайних динаміків сама по собі не рухається, і змушує рухаючись якір, який змушує рухатися мембрану через кріплення мембрани.

Геніальність даного відтворення способу звуку, була перехоплена усіма провідними компаніями виробляють навушники. А ось те що якір набагато важче мембрани це дозволять практично усунути вібрації і інерцію мембрани при збільшенні гучності або при творі дуже низьких частот. Таким чином, такі навушники з ймовірністю в 90 відсотків будуть звучати краще при однаковому вхідному сигналі на вході. Або іншими словами — при однаковій гучності.

Запчастини для авто китайського виробництва — http://davto.com.ua/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector