Як вибрати навушники для телефону? —

навушники
Ще недавно в комплекті з телефоном можна було знайти декілька корисних аксесуарів, серед яких обов’язково були навушники або гарнітура. В даний час виробники в спробах здешевити вартість девайса обмежуються необхідним мінімумом, до якого належить кабель для підключення до ПК і блок живлення. Тому при покупці телефону багато користувачів відразу стикаються з необхідністю купити навушники.

види навушників

Навушники для смартфонів можна розділити на кілька видів за призначенням і розміром.

По розміру:

  • вакуумні;
  • повнорозмірні;
  • накладні;
  • навушники — краплі.

За призначенням

  • гарнітура;
  • навушники.

Вакуумні навушники і краплі в цілому схожі. Це навушники невеликого розміру, які призначені для приміщення безпосередньо в вухо. При цьому краплі просто в вставляються в вухо, а вакуумні навушники мають спрямовані амбушюри. Вони поміщаються трохи глибше у вухо і направляють звукові хвилі безпосередньо на барабанну перетинку. Це забезпечує кращу якість звуку, відсутність сторонніх шумів і, за словами багатьох користувачів такі навушники краще тримаються в вусі. Існують різні різновиди вакуумних навушників, які можуть мати завушні кріплення або бути водонепроникними. Такі варіанти відносяться до спортивних. У них можна плавати бігати і займатися іншою активною діяльністю.

Накладні навушники — це варіант більшого розміру, який надягає на голову. Відмінність їх від повнорозмірних полягає в тому, що останні мають амбушюри більшого розміру, які повністю закривають вухо. Накладні навушники «накладаються» на вуха, можна сказати, що вони лежать на вушних раковинах, але не облягають їх повністю. Відповідно така конструкція краще тим, що вони менших розмірів, ніж повнорозмірні і в них не так жарко влітку і навесні, однак, є тут і свій мінус — проникнення навколишніх звуків, перехожим чутно, що грає в навушниках. Ще один мінус, який може проявлятися індивідуально у власників — це тиск при тривалому застосуванні. Деякі користувачі накладних навушників відзначають, що при довгому прослуховуванні вони починають тиснути на вухо. Якщо ж трохи збільшити розмір дужки, то вони можуть почати спадати.

Повнорозмірні навушники в свою чергу володіють краще звукоізоляцією, краще прилягають до голови і не звалюються, але при цьому в теплу пору року в них може бути жарко.

гарнітура

Гарнітура — це навушники з вбудованим мікрофоном, які можна використовувати не тільки для прослуховування музики, а й розмови по телефону.

Як правило, на них передбачені кнопки управління — регулятор гучності, відповісти на дзвінок або покласти трубку, пауза і старий відтворення. У деяких моделях зустрічається кнопка набору останнього виклику, але ця опція є скоріше винятком, ніж правилом.

У комплекті з усіма навушниками поставляються три комплекти амбушюри різного розміру, які підбираються виходячи з розмірів вушної раковини.

При покупці навушників варто звертатися увага на їх штекер. Стандартний розмір сучасних телефонних роз’ємів — 3,5 (jack), однак, більш старі девайси при подібному розмірі можуть не розуміти аксесуар. Це трапляється зазвичай з гарнітурами, так як у них на зарядному 3 насічки замість двох, як у звичайних навушників. Такі навушники мають назву трехпіновие і третя насічка необхідна для роботи телефону.

Ще одним типом роз’єму є Type-C. Це роз’єм, який зустрічається в новинках смартфонів. Через те, що він може служити, як для зарядки, так і для передачі даних, деякі виробники відмовляються від установки декількох роз’ємів для виконання різних завдань і ставлять тільки Type-C. В такому випадку необхідно знайти навушники з подібним роз’ємом або ж купити перехідник. Останній може поставлятися в комплекті з пристроєм.

джерело

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector