5 порад по використанню навушників. —

Припустимо що ви все таки вибрали відмінні вакуумні навушники або ще їх називають «Затички» якщо все таки не вибрали, то можна переглянути статтю як вибрати навушники затички.

Але не залежно від якості обраних навушників краще знати кілька правил які зможуть продовжити життя вашим навушників.

Вакуумні нашунікі як ними користуватися

5 порад по використанню вакуумних навушників.

  1. Не плутайте кабель.

Якщо ви стали володарем навушників, які не мають спеціальної котушки для заощадження кабелю, то ні в якому разі не можна намотувати кабель на сам плеєр так як це може зашкодити як плеєру, так і самому кабелю. У кабелі знаходиться активний реагент який потроху реагує з пластиком і вашого плеєра. Моя порада намотувати кабель вісімкою між двох пальців при такому способі він і не заплутується і нічого не псує.  

  1. Рада для навушників з шумоподавлювачем

Якщо шумопонижувач активний, то йому необхідно харчування в принципі для нього не требудется великої сили струму і міняти батарейку доведеться рідше ніж в плеєрі, але все ж порада така щоб купити пару дешевих акумуляторів і заряджати по черзі. Це вам заощадить гроші на батарейки в майбутньому. Якщо ви не знаєте що таке шумопонижувач то можете прочитати тут.

вакуумні навушники з шумоподавлювачем

  1.  Не купуйте навушники з пасивним регулятором гучності

У статті про вибір навушників посилання я давав на початку статті я забув сказати про такий момент як пасивний регулятор гучності. Це звичайне опір яке змінять силу струму що проходить через спіраль навушників. Опеределить що регулятор гучності пасивний — просто, якщо навушники не мають додаткового харчування, а регулятор гучності присутній, то краще їх не купувати. Це погано тим що пасивний регулятор гучності змінює вхідний опір навушників і в слідстві цього спотворює якість звуку на різних гучності.

вакуумні навушники з пасивним регулятором

  1.  Чистка навушників.

Якщо ви захочете почітстіть свої навушники, так як в них забивається бруд в не залежності від умов використання, ні в якому разі не продувайте навушники, тому що таким чином на випромінювачі потрапить бруд яка в подальшому сповільнить їх роботу і призведе до спотворень. Краще акуратно зняти вставки і почистити зубочисткою і вставки і випромінювачі, але дуже уважно не зачепили і не прорвавши тонкий пластик амбушуров.  

  1. Потяря вставок.

Якщо ви втратили вставки (змінні затички під вухо) то не варто купувати знову дорогі навушники такої ж марки, можна знайти дешеву кітайсткую модель яка може підійти.

Як то кажуть до зими потрібно готуватися з літа, а обігрівачі ви зможете купити на сайті http://dvoda.com.ua/. І при чому це ще й карбонові обогреваетелі. хорошої якості

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector