7 причин придбати і купити собі диктофон!

Диктофон і телефон
Причина перша. Портативний додатковий мозок.

Не завжди під рукою знайдеться листок паперу, олівець, ручка або телефон. Диктофон, може служити вам таким собі зовнішнім жорстким диском для ідей, думок. Придумали щось цікаве? Витратьте всього пару секунд і повідомте це диктофону. Пишіть книгу? і вас наздогнала відмінна ідея? Замкніть її в своєму диктофоні, нехай ідея остигає, розвивається — ви повернетеся до неї пізніше.

Причина друга. Машина часу.

Багато подорожуєте? Напевно у вас не завжди знаходиться час записувати свої враження. Поки будете копирсатися в пошуках блокнота — враження випарується. Тому краще завжди мати під рукою диктофон. Голосові нотатки, аудіощоденники своїх пригод — слухайте все це через місяці і роки, щоб оживити колишні дні. Уявіть, що враження це химерні комахи, які ви ув’язнює в бурштин диктофона.

Причина третя. Кращий уявний друг.

Далеко не у всіх є людина, якій можна розповісти все що завгодно. Особливо коли мова йде про ганебних речах. Але ж поділитися хочеться! Щоб зняти тягар з душі, викинути це з голови. А що якщо вашим співрозмовником стане диктофон, який буде ньому як могила? Можете навіть намалювати диктофону пику, щоб він став більше схожий на уважного слухача. Після того, як викладіть йому все, про що душа болить — видаліть запис. І відчуйте, як відразу стало легко.

До того ж, так ви заощадите на психологів. Платити людині за те, щоб він тебе просто вислухав і покивав головою? Ну ні.

Причина четверта. Персональний тренер оратора.

Важко спілкуватися з людьми? Не завжди виходить красиво одягатися свої думки в зв’язкові пропозиції? Або проблеми з вимовою, які ви хочете вирішити? Хочете просто навчитися бути хорошим співрозмовником? Тренуватися на інших людях — це стрес. Який тут же відбиває бажання вчитися говорити. Краще замкніться у ванній, розслабтеся і почніть говорити все своєму диктофону. Читайте скоромовки, книги, тренуйте голос, розмовляйте з самі з собою.

Причина п’ята. Прислухайтеся до свого музичного генію.

У вас коли-небудь було таке, що в шумі і метушні дня раптом виникає прекрасна мелодія, яку так не терпиться зіграти? Так зіграйте! Залиште це на совісті свого диктофона. А якщо поруч немає музичного інструменту — то просто Напійте голосом мотив. А вже вдома зіграєте його.

Причина шоста. Найдешевший і вірний адвокат і захисник.

Потрібен компромат на когось? Ваші права ущемляють? Тоді покладіть диктофон в свій нагрудну кишеню. І відразу ж відчуєте себе спокійно і впевнено.

Причина сьома. Ваші треті вуха.

Часто на лекціях найменше хочеться слухати і писати. Відразу виникає бажання позайматися чимось іншим: почитати книгу, помалювати, покопатися в телефоні. Немає проблем! Поставте свій диктофон на запис, а потім, коли поїдете додому, включіть і прослухаєте вже в комфортній обстановці. До того ж, так ви не втрачаючи жодної деталі. І можете слухати знову і знову, поки не запам’ятаєте.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector