Як поліпшити звук домашнього кінотеатру?

звук в кімнаті
Серед огляду сучасної техніки для дому особливе місце займають відтворювачі відео. Мова йде не тільки про відеомагнітофонах і плеєрах. До них відносяться також портативні DVD-програвачі, телевізори, плазмові панелі і, безсумнівно, домашні кінотеатри. В принципі, вся ця техніка певним чином досить тісно пов’язана і як саме, ви дізнаєтеся далі в нашій статті.

Домашній кінотеатр — річ відносно дорога, але дозволяє створювати в стінах своєї квартири справжній міні-кінотеатр, стадіон, концертний майданчик, консерваторію, почути натуральний шум океану та інше. Завдяки системі акустики, яка може бути для підлоги, полочная або вбудована в стіни приміщення, створюється потужний звук, рівносильний звуку великого кінотеатру і максимально наближений до природного звучання. У цю систему входять мінімум шість колонок і підсилювач низьких частот, простіше кажучи, сабвуфер.

За показ дійства відповідає DVD-плеєр або відеомагнітофон. Саме в DVD-форматі можлива запис шестиканального звучання на диск. А відтворення відбувається безпосередньо на екрані телевізора, бажано LCD або плазмової панелі, так як тільки велика діагональ монітора здатна зробити потрібний ефект.

Але обов’язковою умовою для правильної роботи домашнього кінотеатру є його підключення фахівцем, людиною з великим професійним досвідом по роботі з акустикою. Це важливо для того, щоб ваш слух насолоджувався натуральним, прийнятним звуком, оскільки будь-яка річ, предмет, що знаходяться в приміщенні кінотеатру, справляють істотний вплив на звукопередачу.

При правильного налаштування ви можете насолоджуватися не тільки переглядом фільмів, а й слухати улюблену музику. Особливо сильно відчувається різниця при відтворенні класичних творів симфонічним оркестром. Жоден плеєр, стереосистема і т.д. не зможуть так природно передати звучання, як акустика для домашнього кінотеатру.

Але щоб переконатися в правильності настройки необхідно зайняти місце в залі для глядачів. Це теж досить непросте завдання. Глядач повинен розташовуватися в безпосередній близькості від монітора на відстані двох-трьох його діагоналей; колонки при цьому розміщуються на рівні голови або трохи вище в рівній віддаленості від людини.

І ще один момент. Досить часто домашні кінотеатри продаються готовим комплектом. Але все ж найкращим буде покупка всіх складових окремо, тобто роздільно телевізор, колонки і відеоплеєр. Так можна досягти практично досконалості в якості. Так що вдалого вам вибору!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector