Ігрові навушники ASUS Cerberus. Сила в простоті! —

Якщо вам потрібен супер-мега наворочений дизайн, то краще відразу не читайте цей огляд, і якщо ви хочете побачити купу модних технологій поліпшень звуку то теж краще не дивіться, а якщо ви вважає чим простіше ігрові навушники тим краще і надійніше то ви потрапили за адресою . Тому що саме в простоті головна фішка навушників ASUS Cerberus.

ASUS Cerberus

Якщо забезпечити високий ступінь спрощення Siberia v2 від SteelSeries ми отримаємо ASUS Cerberus. І це непогано навпаки навушники виглядають свіжо і в таких не соромно з’явитися на вулиці. Хоча для вулиці краще придбати вакуумні, але все залежить тільки від вас. Ніяких написів крім слова ASUS на них немає, поєднання кольорів вдале і в підсумку виглядають на голові вони дуже непогано. Пластик хороший матовий і не мажеться. Навушники щільно притискаються до голови, вони закриті і тому у них гарна шумоізоляція. Амбушюри діаметром в 10 см вони легкі, на вуха не тиснуть але ось на щелепу тиск відчувається.

Провід в тканинної оплітці з регулятором гучності та мікрофоном, на ньому ж кнопка його включення і прищіпка для одягу. Довжина проводу 1,2 метра а на кінці міні джек для підключення до мобільного пристрою, для комп’ютера є подовжувач з двома штекерами. А для телефонів з нестандартною розпаюванням для мікрофонів є перехідник, так що власники яких нибудь Sony будуть задоволені.

Мікрофон є не тільки той що на пульті, а й людський зовнішній мікрофон, просто його потрібно приєднати. Він дуже гнучкий і односпрямований, так що не відвертайте його далеко від себе. Якщо все нормально зробити те вас буде чутно відмінно. До речі в комплекті є паралоновою заглушка для мікрофона.

В іграх чути чітко і далеко, що дуже важливо, проблем з визначенням позиції суперника у вас не буде т. До це один з ключових моментів за якими судять геймерские навушники. ASUS зробили правильно взяли хороший звук і помістили його в просту але разом з цим надійну і симпатичну оболонку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector