Viber відеодзвінок доступний тепер для користувачів!

Функція відеодзвінок Viber тепер існує і в версіях для комп’ютерів і ноутбуків з унікальною можливістю спілкуватися не тільки по голосового зв’язку, а й по web-камері. Сервіс для спілкування Viber стає таких популярним у користувачів, що навіть основний конкурент Скайп поки не випускає ніяких мобільних версій.

відеодзвінок Viber
Відео виклик Viber допоможуть завжди залишатися на зв’язку

Тепер існують версії для комп’ютерів від Viber для Mac і PC. Але в користуванні цими версіями є нюанс: вам все одно потрібно встановити мобільну версію на свій мобільний телефон. Адже все акаунти в Viber прив’язані до телефонних номерами.

І ще — відеодзвінок поки можливий тільки між ноутбуками або комп’ютерами. З персонального комп’ютера на смартфон відеодзвінок зробити поки не можна.

Але головна принада комп’ютерної версії Viber в тому, що є можливість перемикатися під час здійснення дзвінка на смартфон і назад. А ще чим Viber радує своїх шанувальників, так тим, що всі контакти синхронізуються між комп’ютером і смартфоном.

відеодзвінок Viber
Viber зручний тим, що синхронізує інформацію між усіма пристроями

Але дзвінок надходить тільки на той гаджет, на якому ви працюєте в даний час.

Як я можу зробити відео дзвінки Viber зі свого комп’ютера?

Для здійснення дзвінків придатний iPhone 4s або інша, більш сучасна модель. Версії Viber, які повинні бути на цьому пристрої — це 5.0 або новіша. А також iOS 7 або вище. Viber з підтримкою відеодзвінків для Android можна завантажити за посиланням без реєстрації.

Viber відео дзвінок

Як зробити відеодзвінок в Viber?

Початок здійснення всіх відеодзвінків таке ж, як і в голосових викликів. Якщо ви користуєтеся відеозв’язком, ви спочатку робите голосовий дзвінок, а потім включаєте режим відео. Послідовність дій при здійсненні відео дзвінка:

  1. Виберіть контакт, якому будете телефонувати.
  2. Скористайтеся кнопкою «Безкоштовний дзвінок».
  3. Клацніте на іконку. Вона активує відеозв’язок.
  4. Відразу після натискання цієї іконки повинен початися відеодзвінок.

Ви не хочете, щоб вас бачили під час відеодзвінка?

Якщо ви не хочете, щоб вас бачили під час здійснення дзвінка, залиште іконку в вимкненому стані. При цьому буде ваш співрозмовник буде продовжувати вас чути.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector