Viber моя сторінка входу в додаток

Доброго дня любі друзі! Хочеться розповісти Вам про захоплюючій, вже багатьом відомої програмі, Viber або як називають по-російськи Виберіть. Думаю, що якщо ви про неї чули, тоді обов’язково використовуєте в своє задоволення!

Дана програма дуже корисна і практична, що важливо, абсолютно безкоштовна, проте про це трохи пізніше. Чи існує моя сторінка входу в Вайбер додаток?

сторінка входу
сторінка входу

Захоплююча програма Виберіть

Що ж це за програма така? Viber або Вайбер (буду використовувати російськомовний варіант так звичніше) — це додаток для смартфонів, планшетів, персональних комп’ютерів, яке забезпечує абсолютно безкоштовні комунікації, використовуючи при цьому Wi-fi або 3G (це означає, що ви оплачуєте тільки інтернет-трафік).

Також за допомогою цього додатка, ми можемо здійснювати обмін повідомленнями, зображеннями і відеороликами. Все це здійснюється, відповідно, між апаратами, на яких є ця чудо-програма.

Вхід в Viber
Вхід в Viber

Ми можемо завантажити Виберіть на мобільні пристрої, які працюють на таких операційних системах, як Android, BlackBerry OS, iOS, Symbian, WindowsPhone, Bada, Windows, OS X, Linux — це значить, що практично на будь-який гаджет!

Як увійти в додаток
Як увійти в додаток

Тобто суть Виберіть в тому, що можна здійснювати дзвінки з одного апарату на інший, він не вантажить систему так, як скайп. Також його можна використовувати як альтернативне або секретний засіб комунікацій.

Основні плюси програми Viber

У чому ж переваги додатки Виберіть? По-перше, ця програма досить проста і зручна в застосуванні, а по-друге, вона до непристойності заощадить ваші кошти з колегами! Давайте виділимо ще деякі переваги Виберіть:

  • Чудова якість зв’язку (навіть при поганому з’єднанні з інтернетом, якість комунікацій вражає!)
  • економить акумулятор
  • зручний інтерфейс
  • Контакти тих, у кого встановлений Виберіть, автоматично додаються (якщо у мене є Ваш телефонний номер і Виберіть, і ви зберігаєте його собі на телефон, то я до вас автоматом додає)

Як встановити додаток Виберіть

Як же встановити таку захоплюючу програму? Все досить просто — необхідно завантажити та встановити Виберіть. Щоб завантажити програму Виберіть на мобільний пристрій або планшет, необхідно перейти до відповідних вашій операційній системі магазини: Виберіть для андроїд — з Google Play, Виберіть для iOS — з AppStore.

Можна також Виберіть скачати безкоштовно на персональний комп’ютер. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт viber.com. Далі нам з вами необхідно натиснути на кнопку «Getviber», і станеться скачування і установка.

Після введення номера, на телефон прийде повідомлення з кодом, який потрібно вписати, щоб активувати Виберіть. Ось так досить просто можна скачати Виберіть на персональний комп’ютер. Після чого можна дзвонити на мобільні телефони друзям, у яких вже існує програма Виберіть, і відправляти їм повідомлення.

На смартфонах, планшетах додаток Виберіть російською мовою, а ось на ПК, на жаль, англійською. Однак інтерфейс Виберіть навіть англійською вельми зрозумілий.

Зручно те, що відразу ж буде видно контакти тих друзів і знайомих, у яких вже встановлена ​​ця програма. Ви відразу ж оціните всі плюси Виберіть! А як він допоможе нам, любителям писати смс повідомлення! Дуже зручно завжди перебувати на зв’язку і без усіляких глюків, як трапляється з скайпом, а головне — яка економія! Багато людей вже активно використовують додаток, в основному телефонують партнерам з планшета. А ви вже встановили на своєму апараті? Напишіть про це в своїх коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector