Viber — як можна поповнити рахунок в Viber Out

Viber — сервіс для безкоштовних дзвінків між будь-якими людьми, у яких встановлена ​​ця програма і є Інтернет на пристрої. Однак ви можете і дзвонити на міські і мобільні номери, якщо поповните свій рахунок і скористаєтеся послугою Viber Out. Давайте розглянемо на прикладі як можна поповнити баланс Viber Out для свого облікового запису.

Поповнити рахунок Viber
Поповнити рахунок Viber може будь-який пересічний користувач

Для початку нам потрібно пройти і створити свій аккаунт. Переходимо по посиланню https://account.viber.com/create-account і відповідаємо на питання:

Поповнити рахунок Viber
Перейдіть на сторінку створення облікового запису

У цьому полі вводимо свій номер телефону (на який зареєстрований Viber) без +7:

Поповнити рахунок Viber
Введіть свій номер без коду країни

Тепер пишемо адресу своєї електронної пошти і придумуємо пароль. Якщо зелений повзунок став зеленим, значить, ви вибрали надійний пароль. Використовуйте в паролі заголовні букви, цифри для більшої надійності і безпеки. Тиснемо Done.

Поповнити рахунок Viber
Підтвердіть пошти

На наступній вкладці ви опиняєтеся в особистому кабінеті Viber. Тепер ви можете поповнити баланс свого рахунку Viber за допомогою карти. Тиснемо на кнопку Buy Credit.

Поповнити рахунок Viber
Виберіть функцію Buy credit

Вибираємо спосіб оплати, суму поповнення вашого рахунку (4,99 $, 9,99 $, 24,99 $) І тиснемо Buy:

Поповнити рахунок Viber
Введіть дані своєї карти для оплати

Заповнюємо поля для оплати:

Поповнити рахунок Viber
Заповніть всі поля форми

Далі вас перекине на сторінку підтвердження і введення Security коду вашої картки, або підтвердження з СМС запитом. Якщо все введено вірно, на ваш рахунок Viber Out зарахується обрана вами сума грошей! Тепер ви легко можете дзвонити на міські і мобільні номери. Більш детально про тарифи Viber Out ви можете дізнатися за посиланням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector