Viber це що таке? Як працює Viber Messenger

На вашому телефоні з’явилося або було встановлено додаток Viber, але ви не знаєте, що таке Viber? Так багато користувачів до сих пір не знають, що таке Viber і як ним користуватися, а даремно!

Що таке Viber
Якщо ви все ще не знаєте, що таке Viber, рекомендуємо прочитати нашу статтю

Це дуже корисна і зручна програма для спілкування, ви можете дзвонити в будь-яку точку нашої планети БЕЗКОШТОВНО. Це дуже економне і зручне рішення. Ви платите тільки за інтернет трафік, а якщо він у вас безлімітний або ви використовуєте Wi-Fi, тоді платити не треба взагалі.

Розкладемо по поличках всі достоїнства і недоліки простий і функціональної програми Viber.

Що таке Viber
Мільйони користувачів по всьому світу знають, що таке Viber

Дзвінки в додатку Viber, здійснюються за допомогою VOIP-зв’язку, саме за таким протоколом також працює і знаменитий Скайп. Але в останні час, якщо ви часто користувалися Скайпом, можна помітити велику кількість глюків і постійних проблем з програмою, невже це все витівки Microsoft?

Адже до покупки Skype таких відчутних проблем зі зв’язком не спостерігалося, але мова не про це. У мережі Viber вже давно прозвали «Вбивцею Skype», і схоже не дарма. Загальна кількість реєстрації в Вайбере вже перевалило за 350 млн абонентів.

Крім безкоштовних дзвінків, можна здійснювати голосові дзвінки на міські і мобільні телефони, у яких відсутній вихід в інтернет (Тарифи Viber).

Що ж таке Вайбер? Основні функції програми

  • Вайбер дозволяє здійснювати дзвінки через інтернет абсолютно безкоштовно;
  • Функціонал Вайбер дозволяє обмінюватися повідомленнями, СМС, фотографіями, картинками, звуковими файлами, смайликами і стікерами;
  • Економічне використання батареї в вашому мобільному девайса;
  • За допомогою Viber ви будете завжди на зв’язку зі своїми колегами та рідними.

Що таке Viber
Viber має безліч переваг перед іншими видами зв’язку

Щоб почати користуватися цим додатком прямо зараз, потрібно для початку завантажити Вайбер на телефон, або на планшет, а також можна встановити вайбер на комп’ютер. Це найперший крок, далі залишається запустити установку. Тепер ви знаєте що таке Viber Messenger і як з ним працювати.

Ще переконайтеся що у вас правильно налаштований інтернет на телефоні. а також підтримується вашою моделлю стандарт 3G.

Це просто необхідно, якщо ви хочете отримати якісний зв’язок без обривів, і з гарною якістю. Якщо ж у вас погано ловить мережу, то скористайтеся WI-Fi інтернетом, зі швидкістю понад 1 мегабіта на секунду. Саме така швидкість рекомендується для комфортного використання Вайбера.

Ознайомитися з основними функціями Вайбера, і дізнатися що таке Viber можна в цьому відеоролику.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector