Вайбер не запускається на комп’ютері після установки

Використання десктопів і ноутбуків для роботи, спілкування і розваги стало звичною справою. Багато користувачів на такі пристрої встановлюють Viber, щоб можна було в будь-який момент через інтернет зв’язатися зі своїми родичами, друзями, колегами і так далі.

Чи не запускається Вайбер ПК
Якщо раптом не запускається Вайбер на ПК, варто спробувати знайти проблему

Однак іноді Вайбер не починається на комп’ютері. Неприємність навіть після повторного подвійного кліка по іконці програми не зникає. Залишається тільки констатувати цей факт.

Причини несправності Viber на ПК

Користувачі стикаються з двома ситуаціями, коли утиліта не реагує на подвійний клік. В одному випадку Вайбер не відкривається на комп’ютері відразу ж, як тільки була виконана установка. Ще дана проблема нерідко з’являється через деякий час після нормального функціонування софта.

Чи не запускається Вайбер ПК
Вайбер на ПК є дуже популярною версією програми

Виникали також моменти, коли Viber Messenger переставав працювати після оновлення або перевстановлення. У більшості випадків користувачі в таких ситуаціях на екрані робочого столу бачать віконце. У ньому розміщується опис виниклої помилки.

Якщо непрацездатність з’явилася через оновлень, тоді з’являється довге число з великою кількістю нулів, яке закінчується на цифру 5.

Варто відзначити, що при появі даної помилки на PC може не працювати не тільки месенджер, а й інші програми. Крім цього, неправильна інсталяція софта також нерідко є причиною неприємності. Ще потрібно сказати, що функціонування додатка здійснюється через відкритий порт в глобальній мережі. Однак нерідко відбувається його блокування брандмауером.

Способи вирішення проблеми

Якщо не працює Виберіть на комп’ютері, тоді необхідно спробувати виправити ситуацію за допомогою наступних дій:

  1. Перевстановити софт при його неправильної інсталяції. Щоб виконати дану процедуру коректно потрібно спочатку повністю видалити додаток з ПК. Рекомендується вдатися до допомоги Uninstall Tool.
  2. Коли утиліта блокується брандмауером, тоді потрібно в ньому створити правило, яке дозволить їй безперешкодно функціонувати.
  3. При появі помилки, що позначається довгим числом з цифрою 5 на кінці, необхідно пошукати в файлах оновлення ОС. При їх виявленні вони видаляються.
  4. Проблему може вирішити запуск месенджера від імені адміністратора.

Чи не запускається Вайбер ПК
Найбільш частим рішенням є перевстановлення програми
Чи не запускається Вайбер ПК
Натисніть на Unistall і дочекайтеся видалення

Як видно, програм може не функціонувати на PC з різних причин. Стільки ж існує способів їх вирішення. У деяких випадках жоден з них не допомагає усунути несправність. Тоді рекомендується звернутися в службу підтримки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector