Управління списком заблокованих контактів в VIber мессенджере

У версіях Viber для Android вище 4.2 можна скористатися функцією блокування номера. Нижче можна буде ознайомитися з часто виникаючими питаннями про користування даною опцією з докладними відповідями, а саме: як заблокувати контакт в Viber? Як переглянути список уже заблокованих контактів в Виберіть?

заблокувати Viber
Ви можете керувати списком заблокованих в Viber в будь-який час

Для чого потрібна функція блокування контактів в Viber?

Блокуючи контакт зі свого списку, користувач закриває йому доступ до особистих бесід і дзвінків на мобільний девайс з Viber.

Деякі аспекти, що стосуються блокування контактів:

 • користувач не зможе змінюватися повідомленнями і дзвонити контактам, доданим до списку заблокованих;
 • блокування не позбавляє можливості контакту дивитися інформацію про користувача, його фото, а також зміни статусу, включаючи присутність в мережі;
 • розблокування не передбачає відправку або відновлення повідомлень від контакту, які були відправлені в період блокування;
 • на планшетах, комп’ютерах і пристроях з Windows 8 можна приймати дзвінки і push-повідомлення від людей, які були віднесені до заблокованих;
 • процес блокування не дозволяє видалити історію відправлених повідомлень і здійснених дзвінків;
 • у заблокованого контакту як і раніше залишається можливість вносити Вас в групову бесіду, і Вам будуть приходити повідомлення, які він відправляє в групу, де Ви разом перебуваєте.

заблокувати Viber
Перейдіть в Налаштування програми Viber
заблокувати Viber
Виберіть вкладку Конфіденційність
заблокувати Viber
Відкрийте список заблокованих контактів

Що потрібно зробити, щоб заблокувати контакт в Viber?

Існує кілька варіантів того, як заблокувати співрозмовника в Viber. Обговоримо кожен.

 1. Якщо прийшло повідомлення від контакту, який Вам невідомий. Відправнику буде запропоновано на екрані бесіди вибрати між двома функціями — можна буде або внести людини в список ваших контактів, або ж заблокувати його.
 2. Блокування з групи. Співрозмовники, що входять в одну групу, можуть бути заблоковані через екран інформації. Необхідно буде виконати вхід в групу, змістити екран в ліву сторону, вибрати контакт, відкрити меню і відшукати пункт «Заблокувати». До даного пункту варто додати, що:
  1. заблокований контакт зможе спостерігати за Вашої активністю в групі, а Ви за його;
  2. заборона буде діяти тільки на особисті бесіди;
 3. Блокування безпосередньо зі списку контактів:
  1. виконати блокування можна на екрані інформації про розмову. Залишається тільки перемістити екран вліво, зайти в меню і поставити блок на небажаного співрозмовника;
  2. також можна в ручному режимі провести введення номера контакту. Для цього потрібно зайти в Налаштування, далі вибрати «Конфіденційність», після цього зайти в список заблокованих номерів і блокувати. Варто звернути увагу на те, в якому форматі необхідно вводити номер. Спочатку йде «+», далі по порядку код країни, території, номер телефону. Наприклад, така комбінація з цифр 12345678910 набуде вигляду +1.

Що зробити, щоб зняти блокування з контакту в Виберіть?

 1. Відшукати «Додаткові параметри»;
 2. Зайти в «Налаштування»;
 3. Зайти в «Конфіденційність»;
 4. Зайти в «Список заблокованих номерів»;
 5. Відшукати співрозмовника, якого бажаєте розблокувати;
 6. Натиснути «Розблокувати».

заблокувати Viber
Ви можете в будь-який момент розблокувати будь заблокований контакт

Пам’ятайте про те, що дана маніпуляція не сприятиме відновленню повідомлень, відправлених співрозмовником в момент, коли він був заблокований. Скористайтеся новою версією Вайбер для комп’ютера, завантажити який можна на нашому сайті.

Чи буде відомо заблокованого контакту, що він віднесений Вами в цей список?

Не буде. Віднесені до списку заблокованих контакти не повідомляються про це. Вони мають можливість і далі відправляти Вам повідомлення, Ви їх просто не будете отримувати.

Як дізнатися про те, що Вас заблокували?

З метою збереження конфіденційності користувачів компанія не передбачила спосіб обчислення співрозмовників, які віднесли Ваш Viber ID до заблокованих. Тобто Ви, як і люди, які були Вами заблоковані, не впізнаєте про це.

заблокувати Viber
Вайбер не надає можливості дізнатися щодо блокування

Оновлюйте регулярно свій додаток Viber, т.к в останньому оновленні з’явилися відеодзвінки в Viber, а також виправлені проблеми з активацією і установкою Виберіть на телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector