TP-LINK TL-WR740N: характеристика, підключення та налаштування

Маршрутизатор TP-LINK TL-WR740N досить тривалий час успішно застосовується в створенні мереж для домашнього / офісного використання. Це недорога, але надійна модель, що відповідає більшості вимог, що пред’являються користувачами до обладнання для домашніх мереж.

Огляд маршрутизатора TP-LINK TL-WR740N

Бюджетний варіант мережевого пристрою

Основні характеристики роутера наводять на думку про те, що пристрій не виходить за рамки звичного серед моделей подібного класу. Ось короткий огляд його властивостей і особливостей:

  • порт WAN + 4 порту LAN, пропускна здатність кожного до 100 Мбіт / с;
  • передавач Wi-Fi стандарту IEEE11b / g / n (при цьому «n» забезпечує канал до 150 Мбіт / c), з одного незнімної антеною потужністю 5 dBi;
  • вбудований DHCP-сервер;
  • технологія підвищення продуктивності Wi-Fi-мережі, шляхом запобігання конфліктам різних каналів;
  • настройка пріоритетів якості зв’язку для першочергових завдань;
  • виділена кнопка для швидкого налаштування захисту;
  • можливість фільтрації клієнтів по IP і MAC-адресами, а сайтів — за адресами і доменними іменами.

Як налаштувати роутер

Щоб виконати основні настройки, потрібно підключити маршрутизатор TP-LINK TL-WR740N до вашого стаціонарного ПК (комплектним LAN-кабелем) або ноутбука (тут допустимо підключення як кабелем, так і за допомогою Wi-Fi). Після цього виконується вхід на веб-інтерфейс (IP роутера, що вводиться в браузері — 192.168.1.1, дані для авторизації — admin і admin).

Підключення до Мережі

Підключення TP-LINK TL-WR740N до Інтернету виконується в розділі «Network», вкладка «WAN». Вгорі вікна вибирається тип з’єднання, а решта вмісту вікна будемо міняти в залежності від обраного пункту:

  • при виборі PPPoE вам буде запропоновано ввести для користувача ім’я та пароль, потім за бажанням можна встановити в режимі з’єднання (на вимогу, за часом і т. д.) і зберегти кнопкою «Save»;

Використання статичної IP-адреси

Якщо вам вдалося все налаштувати вірно, то після перезавантаження ваш TP-LINK TL-WR740N з’єднається з Інтернетом.

Налаштування бездротових з’єднань

Після цього ви можете налаштувати Wi-Fi-мережу роутера для роботи мобільних гаджетів або комп’ютерів, оснащених Wi-Fi-приймачем. Для цього необхідно перейти в розділ інтерфейсу управління «Wireless». На першій вкладці призначається SSID (ім’я мережі), вибирається номер каналу, максимальна ширина і бажаний стандарт зв’язку. Виділіть в списку «11n only», якщо всі ваші пристрої підтримують стандарт IEEE 802.11n або «11bgn mixed», якщо не знаєте цього точно.

Бездротова точка доступу

Наступна вкладка цього розділу пропонує налаштувати захист вашої Wi-Fi-мережі. Виберіть тип шифрування і призначте ключ безпеки. Якщо мережу планується як загальнодоступна, то відзначте «Disable Security». Після завершення, збережіть конфігурацію і перезавантажте маршрутизатор.

Параметри безпеки Wi-Fi мережі

висновок

Ми привели список основних дій, які знадобляться вам для налаштування роутера TP-LINK TL-WR740N. Як бачите, процес простий і інтуїтивно зрозумілий, тому не повинен викликати труднощів.

Пробуйте налаштовувати маршрутизатор по нашому керівництву, задавайте питання в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector