Land Rover Hope ak9000, 8000 — Г … но! Огляд і відгуки. збірка несправності

hope ak9000
Коли ми говоримо про смартфон, то в більшості випадків порівнюємо продуктивність, кількість оперативної пам’яті, частоту процесора або ж кількість пам’яті на борту. Але коли мова заходить про протиударному телефоні, який за заявою виробника повинен тримати заряд протягом місяця — цікавить тільки одне питання: Чи дійсно?

Попався до мене в руки «цеглина» під назвою Land Rover Hope ak9000, читати відгуки від інших людей я не став, тому як телефон дали мені з дивною несправністю — «Після струшування він відключався». Потім знову натискаємо на кнопку включення і він знову включається. Вихід один — розбирати.

Після розбирання виявилося.

Вимикався він бо, важезні батарея, що складається з двох 18650 АКБ просто відламала контактну групу, яка подає харчування на плату. Причому роз’єм був приклеєний до плати, а батарея просто його відірвала.

Чому Hope ak9000, ak8000 або їм подібні — г … .але?

Висновок: Протиударність телефону — гірше, ніж в самому дешевої дзвонилка або будь-якому смартфоні. Так корпус телефону складно буде розбити, але батарею, яка важить 94 грами тримає, по суті, ця контактна група з площею зіткнення 2 на 5 мм з платою.

Далі якість збірки (всередині) — жахливе. Динамік, мікрофон — припаяні проводками. Антена блютуз представлена ​​у вигляді звичайного проводка, також припаяного до плати. Іншими словами ні нормальних роз’ємів, ні захисту — нічого немає, відчуття таке, що даний телефон збирався в 90-х, а продають його в 2017 році.

замість висновку

Невідомо скільки телефон тримає з повним зарядом батареї, але якщо він своєю батареєю може сам собі нашкодити, тільки по тому, що він буде лежати у вас в сумці — його брати не варто.

А про падіння з двох метрів на бетон — навіть говорити нічого не буду.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector