ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Наявність ботів зробить ваше життя набагато простіше. Ознайомтеся з переліком найпопулярніших ботів, і з легкістю зможете їх експлуатувати в своїх цілях.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Боти для Адміністраторів каналів

@BotFather — створює віртуальних помічників. З його допомогою можна самостійно створити власного бота. Під час реєстрації принципово реєструвати два бота з юзернейм каналу. Зверніть увагу, що адреса будь-якого віртуального помічника повинен закінчуватися на * bot.

Один робот створюється з більш довгим адресою з використанням нижнього підкреслення. Його головні функції — автопостінг і форматування листів перед публікацією в канал. Інший бот створюється для здійснення зворотного зв’язку.

Під час листування з помічником ви отримаєте доступні інструкції, як створити свого бота англійською мовою.

@ControllerBot — збирає статистичні дані каналу, забезпечує можливість додати реакції до повідомлення, прикріпити фотографії до посту, правильно вставити посилання в текст, зробити відкладену публікацію і видалити її в автоматичному режимі.

Працює він не безпосередньо через канал, а через спеціального бота, створеного в Ботфазере, для зменшення навантаження.

@Livegambot — здійснює зв’язок між передплатниками каналу і адміністратором. Таким чином стає своєрідним посередником, щоб захистити адміна від отримання загрозливих листів та інших проблем. Тобто він перенаправляє повідомлення в окремий чат.

@Telegraph — дозволяє користувачеві закріпити своє авторське право на написану в мережі статтю, не втратити її і відредагувати в будь-який зручний йому час.

@Telescope — допомагає переробити старе прямокутне відео в кругле, яке користується зараз популярністю.

@Stickers — дозволяє створювати різноманітні стікери.

@crosser_bot — проводить аналіз перетину передплатників в двох різних каналах. Відображає дані про тривалість підписки користувача на канал. Доступний російською мовою.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Боти для інтеграції сайтів і служб c телеграм

@IFTTT — з його допомогою можна інтегрувати канали та групи в Телеграм з іншими сайтами та службами;

@vk_bot — підходить для адміністраторів, щоб проводити інтеграцію з групами vk.com;

@pstrbot — може відправляти записи з різних соцмереж в ваші персональні канали;

@aximobot — агрегатор потоків RSS і соціальних мереж;

@telefeedbot — призначений для читання RSS і соцмереж прямо в Телеграм;

@ChannelBrobot — використовується щоб постити повідомлення, підтримує RSS, і Zapier інтеграцію;

@TheFeedReaderBot — постить вебсайти, різноманітні блоги, відеохостінги;

@re_postBot — робить репост з контакту в Телеграм.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Боти для статистики та аналітики

@TGStat_Bot — з його допомогою можна дізнатися дані про статистику будь-якого каналу в телеграм, динаміку передплатників, охоплення публікацій і багато інших даних.

@GramMetricaBot — щодня відстежує передплатників каналу або групи користувача.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Боти для чатів

@joinhider_bot — з його допомогою користувач може видалити повідомлення, яке інформує про те, що хтось із користувачів зайшов або покинув чат.

@GBReborn_bot — робот-модератор.

@GBReborn_bot — використовуючи даний сервіс, ви можете проголосувати за когось із користувачів ваших груп.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Боти для груп телеграм

Дані боти створені з однією метою — управляти групами у своєму акаунті та отримувати з цього певну користь для себе і для ваших передплатників.

@ChatKeeperBot — робот-модератор. З його допомогою користувач зможе управляти групами.

@ Gbdummy1_bot — допоможе користувачеві управляти групою з правилами: анти-флуд, призначені для користувача тригери і багато чого ще.

Підбірка найкорисніших ботів в телеграм

Використання ботів дозволить вам заощадити багато часу, знайти багато корисної для себе інформації, привернути до себе цільову аудиторію і заробити реальні гроші. Ознайомтеся з переліком найпопулярніших ботів, і дізнайтеся в чому їх призначення.

Group Butle

Віртуальний помічник для проведення групових чатів, який має в своєму арсеналі велику кількість налаштувань. Він також здатний банити за флуд. Знайдіть бота в Телеграм, додайте собі в контакти, і з легкістю використовуйте в своїх цілях.

Welcome Bot

Створено для вітання людей, які увійшли в груповий чат. Помічник є частиною чату і з ним можна обмінюватися призначеними для користувача повідомленнями.

Dr.Web

Створено для перевірки на наявність вірусів в посиланнях і файлах. Функціонує на всіх пристроях з інстальованим месенджером: ПК, смартфоні, через веб-версію в браузері. Чи не впливає на працездатність системи.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Як використовувати:

  • Пошукайте аккаунт @DrWebBot в Телеграм або відвідайте веб-telegram.me/drwebbot. Надішліть файл або посилання, антивірус перевірить їх на наявність шкідливих програм і повідомить про результати.
  • Здійснювати перевірку можна в приватному режимі, тобто безпосередньо спілкуватися з ботом, а також в групових чатах, все що потрібно, просто додати в бесіду бот.
  • Дізнатися про всі можливості сервісу можна через команду / help. Ви можете вибрати два режими: тихий або звичайний. За замовчуванням в основному встановлений звичайний режим, це означає, що бот буде реагувати на кожен файл або посилання, і повідомляти про те, безпечні вони чи ні. Під час групового спілкування потік інформації від робота може заважати листуванні, тому краще встановити «тихий» режим. Таким чином бот буде надсилати повідомлення в разі виникнення реальної загрози. Для вибору режиму необхідно скористатися командою / mode.
  • Помічник знає три мови: російську, англійську та німецьку. Встановити потрібну мову можна за допомогою команди / lang.

Важливо знати! Бот не замінить вам повноцінний антивирусник, він тільки може запобігти небезпеці і вилікувати заражені файли.

Axenia

Його призначення — керувати кармою в чаті. За допомогою Ксенії ви дізнаєтеся все про свою карму. Також зможете висловити подяку співрозмовникові за спілкування, і додати +1 в його карму. За бажанням реально переглянути топ в чаті по кармі, по благодарностям і персональну карму.

Цікаві факти:

  • в кармохраніліще сервісу зберігається 195640035 (+599938) карм;
  • він знає 854668 (+3791) користувачів, серед них 508 582 (+2032) створили собі юзернейм;
  • 14034 (+39) користувачів мають негативну карму;
  • з позитивною кармою зареєстровано 233813 (+901) людина;
  • бот активний в 8705 (+26) групах.

Додавайте Ксенію до своїх контактів, вона буде рада з вами поспілкуватися.

LikeBot

Це простий бот, за допомогою якого можна збирати багато лайків своїх публікацій і таким чином просувати свою продукцію, послуги та інше.

Як створити помічника

На початку необхідно за допомогою основного бота створити бота-помічника, і призначити його адміном персонального каналу. Але перш за все необхідно місце, де ви будете цим займатися. Щоб помилково не переслати повідомлення в головному каналі, користуйтеся таким чатом: «Чат з самим собою».

У рядку повідомлення наберіть ім’я робота — @likebot, і клацніть на кнопці «Enter»:

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Для здійснення запуску натисніть на нього, він буде виглядати так:

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

У рядок набору тексту необхідно вставити повідомлення:

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Виберіть кнопки і можна публікувати пост. Робот покаже вам, як саме буде виглядати публікація. Це відмінний спосіб перевірити відображення тексту, перевірити наявність орфографічних помилок, правопис, і видалити зайві прогалини, якщо вони присутні.

Зверніть увагу на те, що кнопки, які ви вибрали, будуть розташовуватися під текстом.

Все що залишається зробити, натиснути на кнопку «Publish» і пост буде опублікований. Віртуальний помічник запропонує вибрати чат. У пошуковому рядку, що розташована над списком каналів і контактів, вкажіть назву чату, в якому ви бажаєте розмістити свій пост.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Тепер залишилося зовсім небагато, і все буде готово. Обов’язково перевірте, щоб смс бачили ваші передплатники. Якщо поруч з рядком чату розташований перекреслений дзвіночок, клікніть по ньому, відкриється доступ і передплатники побачать ваш опублікований пост. Після публікації всі передплатники отримають на телефон інформаційне повідомлення про це. Після цього вони зможуть його перечитати і поставити лайки або навпаки, поставити негативну оцінку.

Провокуйте своїх передплатників до активних дій, поставте лайки першим, тоді люди побачать, що хтось уже відреагував на публікацію і проявлять до неї інтерес.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

Як тільки людина потрапить в ваш канал, він побачить пост з привітанням. Якщо ваша публікація зібрала багато лайків, у читача підніметься інтерес до неї. Для залучення ще більшої кількості користувачів до свого посту, можна написати коротке привітання і трохи розповісти, про що він, і чим може бути корисний.

VoteBot

Бот створює голосування в групових чатах, наприклад, коли необхідно вибрати фільм для перегляду в кінотеатрі або місце для відпочинку. Якщо ви не впевнені, що краще вибрати, зверніться до учасників чату, і попросіть їх висловити свою думку і проголосувати за або проти.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

QuAn

Помічник допоможе створити опитувальник і зробити персональний канал цікавим для передплатників. Таким чином ви зможете зібрати цільову аудиторію і працювати з нею в своїх інтересах.

Combot

З його допомогою можна збирати статистичні дані з групових чатів в Телеграм. Він вважатиме кількість повідомлень від кожного з користувачів, кількість нових співрозмовників, а також збудує графік активності. Помічник починає працювати з того моменту, як його додадуть в чат. За бажанням можна активувати платний аналіз історії повідомлень, включити топік-стартерів, і багато іншого.

Ілюстрація на тему ТОП 7 кращих ботів для каналів і груп в Telegram

HashTag

З його допомогою користувач завжди зможе перевірити значення будь-якого хештега з різних соціальних мереж.

хештег — це спеціальна мітка, за допомогою якої повідомлення розподіляються за темами в різних соціальних мережах і блогах. Використовуючи дані мітки, люди проводять маркування повідомлень і таким чином дають можливість іншим користувачам знайти потрібну для себе інформацію.

Пошукайте бота в Телеграм, додайте в свої контакти, і використовуйте в своїх цілях, вставте хештег в бот, і дізнаєтеся його значення.

Тепер ви зможете підібрати бота для будь-яких цілей, і експлуатувати їх в будь-який зручний для вас час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector