Топ 7 гаджетів для iPhone, які допоможуть дізнатися про стан вашого здоров’я —

тонометр гаджет
З розвитком смартфонів і гаджетів для них, медицина теж увірвалася в століття технологій. Сьогодні в сучасному світі для зручності людей створили гаджети, які можуть зробити аналіз вашого здоров’я ну і звичайно ж на додаток відправити дані Вашому докторові. На даний момент далеко не всі довіряють таким технологіям, але прогрес не стоїть на місці і іноді для постійної перевірки і покупки додаткового медичного приладу набагато вигідніше купити собі необхідний гаджет. І для цього не потрібно купувати девайс останньої моделі, тому як все нижче представлені гаджети працюють на всіх сучасних моделях смартфонів від компанії Apple, так що можна купити iphone 6s в спб недорого і починати користуватися.

І так, представляємо топ 7 гаджетів медичного походження.

1) Gmate SMART (продукт Philosys) — портативний апарат для вимірювання цукру. Продається він з програмою для iPhone, яке виводить результати на дисплей смартфона про наявність цукру в крові. Цей пристрій підключається до телефону, через вхід для підключення гарнітури, після чого воно може працювати. Девайс має відносно не великі розміри, отже, він дуже зручний у використанні.

2) Щоб перевірити гостроту зору, винайшли гаджет під назвою Eye Netra, який потрібно просто підключити до смартфону. Потрібно глянути в даний пристрій, і за допомогою кнопок постаратися поєднати червоні і зелені лінії. Виконати це потрібно протягом двох хвилин. Після аналізу ваших даних телефон на екрані покаже вам результати дослідження.

3) Звичайно ж винахідники не обійшли стороною і контроль тиску. Withings Wireless Blood Pressure Monito — це тонометр, який легко підключити до iPhone, iPad або iPod touch. Цей подівся кріпитися на передпліччя вимірює артеріальний тиск. Дані замірів обробляються і показуються на дисплей телефону.

4) MobiUS SP1 — це винахід, який дозволяє провести ультразвукове дослідження в будь-якому місці. Призначається воно тільки для лікарів. Після того як лікар справив ультразвукове дослідження, результати надходять до нього на комп’ютер.

5) Smart Otoscope — це накладки, які дають можливість досліджувати вушну раковину. Приєднується це пристосування до камери телефону, перетворюючись в мікроскоп через який можна розглянути вушну раковину зсередини.

6) Якщо вам потрібно робити ЕКГ, але не охоче стояти в черзі біля кабінету лікаря, то Heart Monitor розроблений спеціально для вас. Гаджет являє собою звичайну накладку на iPhone.

7) Щоб зібрати всі дані від вище перерахованих девайсів, знадобиться ‘Wello’ iPhone case. Цей гаджет збере всі ваші медичні дослідження в одну програму, і буде зберігати їх в звичайному сховищі. Якщо він побачить у ваших даних якісь зміни, він обов’язково передасть їх лікарям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector