Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

За весь час існування бот-платформи в Телеграм з’явилися цікаві чат-роботи, які здатні виконувати ті ж функції, що і деякі додатки. У певних ботів ексклюзивне призначення, і такого ви більше ніде не зустрінете. Пропонуємо вам підбірку цікавих ботів з унікальними можливостями.

Найцікавіші і зручні боти в Telegram

Ілюстрація на тему Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

Інформаційні боти

До таких роботам ставляться програми, які вміють розсилати новий матеріал, повідомляти про погодні умови і зміну курсів валют.

@weatherman_bot — бот, що сповіщає про погоду в обраному населеному пункті. Можна подивитися прогноз на сьогодні, на завтра і на п’ять днів вперед. Інтерфейс російською мовою, що робить використання максимально зручним. Всі дані подаються одним повідомленням і розбавлені смайликами Emoji. Локація задається шляхом відправки боту свого місця розташування, після чого він в автоматичному режимі буде надсилати вам сповіщення про погодні умови.

Ілюстрація на тему Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

Новинні боти

@meduzaprobot — є офіційним ботом відомого видання новин Meduza.

@tgnewsbot — тут зібрані оперативні новини російською мовою, що стосуються даного мессенджера.

@RussiaTodayRusBot — передплатний бот, за допомогою якого можна отримувати російськомовні свіжі публікації з Russia Today.

@lifehackerrubot — джерелом інформації служить популярний портал, де публікуються новини, статті, які в народі звуться «Лайфхак»

@misis_bot — шукає матеріал в бібліотеці Національного дослідницького технологічного університету м Москва. Підходить для любителів ознайомитися з навчальною або науковою літературою зі смартфона або планшета.

@rubbot — робот, який відповідає за показ курсів валют. Програма показує співвідношення рубля і долара, рубля і євро, вказуючи ступінь збільшення або зменшення курсу в даний час. Також є ціна нафти Brent.

@my_ali_bot — бот, що аналізує популярний китайський інтернет-магазин «AliExpress». Шукає товари в різних категоріях, надає список обраних пропозицій. Ще кураторами програми іноді відправляються посилання на товар зі знижкою.

@ya — є офіційним ПО російської компанії «Яндекс». З його допомогою можна знаходити будь-яку інформацію, зображення, відеоролики, дізнаватися про погоду, про грошовому курсі, а також про фільми, що йдуть в прокатах.

Ілюстрація на тему Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

Контент-боти

Завдання цих ботів — знаходити і завантажувати контент.

@ivideobot — завдяки йому можна безпосередньо завантажувати відео з Ютуб. Для цього боту необхідно відправити посилання, після чого він видасть джерела для прямого скачування роликів в різній якості. Музичні аудіо-доріжки викачуються окремо.

@instasave_bot — дозволяє зберігати фото і відео з Інстаграмм. Працює за таким принципом: боту відправляється посилання, на що він назад шле фотографії та ролики доступні для швидкого і простого збереження.

@vkmusic_bot — з його допомогою можна прослуховувати музичні твори в соціальній мережі «ВКонтакте», а також завантажувати їх без реєстрації. Пишеться назва пісні або ім’я виконавця, відправляється. У відповідь бот видає список композицій, які можна слухати або завантажувати на пристрій.

@youtube — програма, яка шукає відео на Ютуб, якими потім можна ділитися в чатах.

@music — ПО для пошуку класичної музики, якої як і в попередньому випадку, можна ділитися в чатах.

@umadbot — займається відправкою анімації, включаючи різні запити (присутній тільки англійську мову).

@gifscombot — конвертує відеоролики з соцмереж та інших популярних сервісів в прості «гифки». Може працювати з Instagram, Vine, Facebook, Twitter, Gfycat і іншими сайтами. Принцип роботи дуже простий: відправляється посилання на відео — у відповідь приходить готова гифка.

Ілюстрація на тему Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

ігри

Для цікавого проведення часу в Telegram представлено безліч ігрових ботів.

@mypokerbot — грати в покер можна з друзями, які є у вашому довіднику. Для додавання одного йому Запрошення буде надіслано. Присутній російську мову і інтеграція з Emoji.

@country_bot — в цій грі ви зможете перевірити себе і друзів на знання прапорів різних держав. Вам приходить зображення, а у відповідь ви повинні відправити назва країни.

@krestikinolikibot, @oxbot — боти для гри в хрестики-нулики, як з наявними абонентами, так і з випадковими користувачами. Поле для гри розташоване на кастомной клавіатурі бота, кожен раз відправляючи повідомлення воно буде оновлюватися.

@everlastingsummerbot, @questgamebot — тим, хто любить графічні новели і цікаві історії ці боти припадуть до душі. Кожен з них містить історії з цікавою сюжетною лінією і варіативні діалоги.

Ілюстрація на тему Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

утиліти

У цій категорії зібрані боти з простими, але важливими функціями.

@PollBot — створює опитування для відправки їх друзям і співрозмовникам.

@ytranslatebot — програма для перекладу текстів. Підтримується російську мову. Використовується перекладач від «Яндекс».

@temp_mail_bot — швидко створює електронні ящики, які через 10 хвилин зникають. Ними зручно користуватися, реєструючись на сайтах, які підпадають під сумнів.

@wolframbot — учні або студенти відправляють боту рівняння, у відповідь він висилає рішення. Для розрахунків використовується база даних Wolfram Alfa.

@Ru_Tracker_Bot — шукає роздачі на заблокованому в Російській Федерації торрент-трекер Rutracker.org. Роздачі викачуються по посиланнях Magnet.

@flibustamirrorbot — надає можливість знаходити і завантажувати книги з підпадає під блокування ресурсу Flibusta.

@mycookbot — знаходить рецепт будь-якої страви. Доступний російськомовний перегляд.

@sberbankbot — програма від «Ощадбанку». Тут можна ознайомитися з курсом валют, дізнатися де розташований найближчий банкомат або відділення, а також прочитати довідкову інформацію.

@twimonbot — стежить за трансляціями стрімінгових сервісів (Twitch, HitBox, GoodGame) і надсилає про них вам повідомлення.

@radiusbot — бот для спілкування з людьми, що знаходяться неподалік від вас.

@locale_bot — переклад інтерфейсу Телеграм на російську та інші мови.

@Bcodebot — містяться смішні цитати, які видаються роботом Бендером (серіал «Футурама»)

Боти Телеграм Для Скачування Відео

Для любителів відео в месенджері є спеціальні пропозиції.

Ілюстрація на тему Топ-5 популярних пошукових роботів Телеграм для скачування відео та фото

Youtube Reader Bot

За допомогою даного бота можна підписуватися на канали Youtube. Він буде вам надсилати повідомлення про нові відеороликах. Існує певний набір команд, які можна задати боту, наприклад: додати або видалити канал; показати список каналів, на які підписані; змінити мову; залишити відгук; скасувати дію.

кінотеку БОТ

Тут можна дивитися фільми і серіали в онлайн-режимі. У кінотеку зібрана ціла джерело зарубіжних і вітчизняних фільмів і серіалів.

Twitch Announcer

Займається розсилкою повідомлень про те, що на Twitch почалася трансляція. Завдяки йому ви не пропустіть жодне мовлення.

Ace Girl

Тут відібрані фото самих сексапільних дівчат і жінок з усієї планети. Можна не тільки насолоджуватися переглядом, а й завантажувати зображення собі на пристрій.

Photobot

Даний бот перевіряє зали фотостудій на наявність вільного часу. За необхідності може його бронювати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector