Топ-3 найпопулярніших пошукових роботів для знайомств в Telegram

За допомогою месенджера Телеграм у мільйонів людей є можливість об’єднуватися в групи, чати, канали, також вони можуть заводити нові знайомства, знаходити друзів і налагоджувати своє особисте життя. Не у всіх вистачає сміливості, щоб підійти до вподобаної людини на вулиці і почати розмову. Часом цьому перешкоджає брак часу; сучасні люди настільки зайняті роботою, що на особисте життя його практично не залишається. Використовуючи чат-боти для знайомств Telegram, ви зможете підібрати собі вподобаного кандидата, не виходячи з дому чи роботи.

Ілюстрація на тему Топ-3 найпопулярніших пошукових роботів для знайомств в Telegram

Популярні боти знайомств в Telegram

У мессенджере налічується величезна кількість ботів знайомств, де можна знайти співрозмовника за поглядами і інтересами. Найпопулярнішими вважаються: Matchmaker_bot, MiramiBot і Stranger Bot.

Matchmaker_bot

Бот, в якому користувач вказує конкретну мету знайомства. Насамперед вибирається одне з намірів:

 • сходити у кіно;
 • випити;
 • пофліртувати;
 • переспати.

Потім заповнюється анкета, де вводяться особисті дані: стать, вік, завантажується фотографія. Інформація на достовірність не перевіряється. Далі програма шукає найбільш підходящих під ваші параметри кандидатів, і результати пропонує вам.

Тут не можна вибрати конкретне місто для пошуку, але допустимо вказати радіус, в якому бот буде займатися скануванням.

MiramiBot

Боти для знайомств не мають особливих відмінностей. У кожному необхідно надавати інформацію про себе. Варто відзначити, що багато хто любить її прикрасити. Після активації автоматичної програми слід ввести свою стать, вік, завантажити фотографію, вказати місце розташування, щоб звузити результати пошуку і знайти людей, що знаходяться на відстані не більше 5 км від вас.

Stranger Bot

У цій системі вибір кандидата для спілкування визначається автоматично. Навігація, стать, вік, країна не виставляється. Крім особистого профілю нічого не видно. Користувачі можуть обмінюватися особистими фотографіями і спілкуватися на самі різні теми. Якщо з яких-небудь причин розмова не виходить, від нього можна відмовитися і знайти нового співрозмовника.

Ілюстрація на тему Топ-3 найпопулярніших пошукових роботів для знайомств в Telegram

Ілюстрація на тему Топ-3 найпопулярніших пошукових роботів для знайомств в Telegram

Інструкція по реєстрації та налаштування

Встановлюються і запускаються програми практично однаково:

 • спочатку в пошуку потрібно знайти необхідного бота;
 • потім виконати його активацію, натиснувши на кнопку «Start»;
 • далі майстром налаштувань буде визначено новий відвідувач;
 • вказується стать для пошуку (хлопці або дівчата);
 • після цього заповнюється невелика анкета, куди вносяться особисті дані, місцезнаходження та підтверджується повноліття;
 • слідом за цим необхідно вказати вікову категорію, з якої бажаєте спілкуватися (мінімальний і максимальний вік);
 • тепер залишилося дочекатися результатів пошуку системи і вибрати із запропонованого списку найбільш підходящого кандидата.

Рейтинг популярних пошукових роботів

Пропонуємо вам список найбільш поширених ботів для знайомств в Телеграм:

 • @ Flirt2_bot — основною тематикою є флірт. Тут заводять знайомства вільні хлопці та дівчата. У пошуку можна задавати фільтри, в тому числі географічне положення.
 • @srachbot — має схожість з «чат рулеткою», де для спілкування вибирається випадковий користувач.
 • @yetanotherbot — анонімний чат, куди можна додавати співрозмовників. До того ж тут є змінювати нік, який буде відрізнятися від ника в Телеграм.
 • @virtualgirlfriendbot — тут знайомиться дорослі користувачі мессенджера.

Багато хто критикує подібні ресурси, але для більшості молодого покоління, це відмінний варіант, щоб убити вільний час і розважитися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector