Телефон (смартфон) потрапив в воду, намок, промок. Що робити?

ремонт відновлення телефону
Телефон в наші дні став незамінним помічником і супутником не тільки в тяжкі будні, а й на відпочинку, на пляжі, на риболовлі чи в поході. Важливо пам’ятати, що на природі особливо у води є небезпека намокання або ще гірше утоплення апарату. Вода, пісок і пил вороги гаджетів. Але вода найбільш небезпечний.

Як тільки телефон потрапив в воду, з нього потрібно відразу дістати акумуляторну батарею, якщо це можливо, якщо немає то вимкнути. Потім, як можна швидше протерти м’якою добре вбирає тканиною, якщо є фен, то можна пройтися по ньому струменем не сильно гарячого повітря. Якщо під рукою немає фена, тоді потрібно викласти в розібраному вигляді на яскраве сонце або засипати абсорбуючим матеріалом, наприклад рисом.

Чим швидше ви зробили процедуру реанімації, тим більше шансів вижити у постраждалої техніки. Не варто сушити телефон в духовці або мікрохвильовій печі це вкрай небезпечно. Якщо після повернення батареї телефон не включається, не варто ставити його на зарядку, краще віднести в ремонт.

Ремонтні майстерні не дають гарантію на ремонт такого апарата. А якщо виявлять, що принесли потопельника, то і зовсім не беруться. Вода окисляє багато метали (особливо дощова, це стосується телефонів потрапили в калюжу) і за рахунок мінералів проводить електрику, призводить до замикання того, що не повинно замикатися. На офіційну гарантію теж не варто розраховувати.

Ремонт безкоштовно проведуть тільки за умови, якщо не буде виявлено вологи всередині корпусу. У багатьох телефонах відомих брендів встановлені наклейки, які змінюють свій колір при попаданні води всередину телефону.

Але, незважаючи на це показати потерпілий телефон фахівця потрібно, і бажано відразу після події. Ціна ремонту буде набагато вище, якщо ви принесете телефон в ремонт через кілька тижнів. Можливо, тоді буде вже все настільки погано, через що залишилися солей всередині телефону, що дешевше буде купити новий.

Вирушаючи на природу, придбайте пару граматичних пакетів і обережете свій улюблений телефон від утоплення, а себе від неприємних хвилин і розчарувань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector