Tele2 запропонував мобільний інтернет за 10 рублів на місяць

Tele2 розсилає абонентам, які не користуються мобільним інтернетом, повідомлення про дуже вигідній пропозиції. Оператор пропонує підключити пакет з 100 мегабайт за все за десять рублів на місяць. Якщо цього недостатньо, можна отримати 1 гігабайт за 70 рублів.

Ця пропозиція діє на всіх тарифах Tele2, хоча воно виявляється непотрібним і невигідним, якщо ви споживаєте великий обсяг трафіку. Тим не менше, воно стане в нагоді тим, хто хоче зрідка користуватися мобільним інтернетом, наприклад, для того, щоб залишатися на зв’язку з близькими в месенджерах і соцетях або зрідка відкривати браузер в пошуках потрібної інформації.

Tele2

Для підключення пакету на 100 мегабайт потрібно набрати на клавіатурі смартфона USSD-команду * 116 * 580 #, а пакет на 1 ГБ можна підключити командою * 116 * 583 #. При вичерпанні пакета вам прийде попередження про те, що в подальшому трафік буде тарифікуватися помегабайтно. Невитрачені мегабайти не переносяться на наступний місяць. Стежити за витрачанням трафіку можна в мобільному додатку Tele2.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector