macOS High Sierra не зможе об’єднувати HDD і SSD в один диск. Як не втратити файли?

25 вересня Apple випустить macOS High Sierra, одне з нововведень в якій — підтримка файлової системи APFS (Apple File System). Вам варто знати, що в APFS немає підтримки технології Fusion Drive, яка дозволяє об’єднувати магнітний і твердотільний вінчестери в один логічний тому і використовувати їх як єдиний накопичувач.

Ще на початку вересня компанія Apple опублікувала документацію, в якій детально розповідається про сумісність нової версії macOS з різними типами накопичувачів. При інсталяції High Sierra на комп’ютер, в який встановлений тільки твердотільний накопичувач, цей накопичувач буде переформатовано в APFS. Накопичувачі, об’єднані за допомогою Fusion Drive, що не будуть переформатуватися, на них залишиться файлова система HFS +. При бажанні можна зробити повний бекап даних, переформатувати диски і відновити файли.

Користувачі бета-версій High Sierra з дисками, конвертованими в Fusion Drive, ризикують втратити частину даних. Щоб цього не сталося, необхідно переформатувати накопичувачі з APFS назад в HFS + за допомогою Disk Utility, створивши бекап в Time Machine і завантажувальний інсталятор.

APFS — більш досконала файлова система, ніж HFS +. Вона адаптована для використання на комп’ютерах з твердотільними накопичувачами і пропонує захист від помилок, збільшену швидкість роботи, паралельні операції з метаданими, резервне збереження файлів, спрощене створення резервних копій і шифрування на нативном рівні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector