Способи усунення помилки 3014 в iTunes

Популярна серед власників Apple-пристроїв програма iTunes, що поєднує в собі функції медіаплеєра, інструменту для оновлення та відновлення прошивки, а також безліч інших корисних опцій, є незамінним помічником у роботі з девайсами на базі iOS. Зручне і багатофункціональний додаток ідеально адаптоване для взаємодії з iPhone всіх версій і iPad, регулярно оновлюється, має масу достоїнств, але також нерідко затьмарює настрій користувачам численними помилками з різними кодами, що з’являються при оновленні або відновленні пристрою. Одна з найбільш поширених неполадок Айтюнс, що перешкоджають робочому процесу — помилка 3014. Повідомлення, що інформує про виникнення збою з даними кодом, говорить про порушення зв’язку з серверами Apple або проблеми з підключенням пристрою. При цьому продовжити роботу буде неможливо, поки помилка 3014 в iTunes не відновлено. Проблеми з’єднання не настільки глобальні, їх можна вирішити самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.

Способи усунення помилки 3014 в iTunes

Рішення помилки 3014 в iTunes.

Способи усунення помилки 3014

Існує кілька методів, що дозволяють виправити ситуацію і забезпечити коректну роботу програми. Оскільки помилка 3014 передбачає відсутність відповіді від сервера активації Apple, всі дії направимо на відновлення зв’язку.

Спосіб 1. Перезавантаження пристроїв

Рішення примітивне, але в ряді випадків досить ефективне. Перезавантаження комп’ютера і iOS-пристрої в примусовому порядку (виконується натисканням кнопки включення і «Home», їх утриманням протягом 10 секунд до відключення, після чого буде потрібно завантажити iPhone), а також повторне підключення до мережі інтернет або перезапуск роутера часто усувають неполадки.

Спосіб 2. Оновлення iTunes

Ще одне просте рішення проблеми — оновлення програми до останньої доступної версії. Часто саме застарілий варіант ПО призводить до виникаючих помилок. Перевірити версію можна через меню «Довідки» Айтюнс в розділі «Оновлення», і якщо є більш свіжі, рекомендується оновити програму з офіційного джерела. Після перезавантаження можна спробувати відновити роботи з iTunes. Якщо проблема не вирішилася, потрібно випробувати інші методи.

оновлення iTunes

Спосіб 3. Відключення антивіруса

Іноді встановлені на комп’ютері антивіруси, брандмауери та інші елементи захисту системи виступають причиною відсутності зв’язку з серверами Apple, оскільки можуть блокувати дії iTunes, розцінюючи їх як шкідливі. Незайвим буде перевірити, чи так це, призупинивши роботу антивірусного програмного забезпечення на деякий час. Якщо помилка 3014 більше не з’являється, необхідно внести Айтюнс в список виключень, а також відключити фільтрацію мережевих протоколів в разі активності подібної функції.

Спосіб 4. Перевірка файлу hosts

Частою причиною відсутності з’єднання iTunes з серверами Apple є змінений файл hosts, який, як правило, піддається мутаціям під впливом вірусів. Насамперед слід запустити сканування комп’ютера на наявність шкідливих програм. Після видалення вірусів, якщо такі були, потрібно перевірити файл hosts. Рекомендується створити точку відновлення системи, щоб в будь-який момент можна було повернутися на вихідну позицію, в разі непередбачених проблем в результаті редагування:

  • переходимо по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc;
  • Знаходимо файл hosts, якщо їх два, відкриваємо перший за допомогою блокнота; Перевірка файлу hosts
  • перед вами постане змістовний файл, в кінці якого потрібно додати рядок 208.10.249 gs.apple.com;
  • зберігаємо файл, після чого пробуємо через браузер перейти на сторінку підтримки Apple;
  • якщо сайт не відобразився, знаходимо у файлі рядки: 208.10.249 gs.apple.com і 27.0.0.1 gs.apple.com і видаляємо їх;
  • зберігаємо зміни і переходимо до сайту підтримки Apple;
  • після закінчення маніпуляцій виконуємо запуск Айтюнс і відновлюємо роботу з пристроєм.

ПОРАДА. Правити hosts зможе навіть недосвідчений користувач. Як правило, після такої процедури помилка 3014 більше не турбує.

Спосіб 5. Оновлення компонентів ОС Windows

Для забезпечення нормального функціонування програм на вашому комп’ютері краще оновити компоненти системи до останньої версії. Перевірити і відновити ОС можна, перейшовши в «Центр оновлень» з панелі управління

Спосіб 6. Перевірка дати та часу.

Такий невеликий нюанс, як неактуальні дата і час, запросто може стати причиною відсутності з’єднання. Потрібно переконатися, що настройки на вашому комп’ютері відповідають дійсності.

Спосіб 7. Очищення дискового простору

Дуже часто помилка 3014 в iTunes при оновленні або відновленні iPhone спровокована відсутністю вільного місця для збереження прошивки на комп’ютер. Для очищення ПК від зайвого сміття, що займає дисковий простір як попало, можна використовувати спеціальні утиліти. Крім того, не зайвим буде і вручну звільнити місце, видаливши непотрібний мотлох, який не використовується, після чого повторити спробу відновлення або оновлення пристрою Apple.

Спосіб 8. Використання іншого комп’ютера

Якщо жоден з перерахованих вище варіантів рішення не допоміг впоратися з проблемою і все ще турбує помилка 3014, то варто спробувати здійснити відновлення або оновлення iPhone на іншому комп’ютері зі встановленою свіжою версією iTunes.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector