Спосіб захисту авто від угону практично безкоштовний

трекер на авто
У зв’язку з зменшення вартості грошей з кожним днем ​​все більше і більше збільшується кількість викрадень автомобілів і на даний момент вже існує цілі виробництва з розбирання та перепродажу крадених авто. Так що ж робити і як запобігти крадіжці вашого авто. Відразу варто сказати, що звичайні сигналізації (особливо китайського виробництва) зроблені практично під однією схемою і на всіх залита схожа прошивка на вбудований мікроконтролер. Тому грабіжник, розібравшись, як зчитувати одну схему далі може це все поставити на потік. Виходячи з вище сказаного, стає зрозуміло, що не існує ідеальної автосигналізації, але поки ще є спосіб знайти свій автомобіль по гарячих слідах.

Установка GPS трекера

Для пошуку автомобіля в разі викрадення може врятувати заздалегідь встановлений GPS маяк (бажано автономний) в прихованому від очей місці в автомобілі. Варто сказати, що за допомогою різних сервісів моніторингу таких як www.sputnik-auto.ru можна не тільки відстежити переміщення автомобіля, але і для власників транспортних компаній відстежити швидкість руху авто, час і точки зупинки, стиль водіння, що дозволить контролювати водія.

Найпростіший і практично безкоштовний метод скористатися GPS трекером

Після того як ви придбали собі GPS трекер знаходимо компанію, яка надає послугу GSM моніторингу. Реєструємося або укладаємо контракт. Залежно від типу компанії Ви отримуєте різні можливості: стеження за трекером онлайн (в більшості випадків безкоштовно), запис і доступ до збереженої інформації (за це доведеться платити абонентську плату).

Як підсумок можна сказати, що вартість контролю переміщення свого (особистого) автотранспорту буде практично безкоштовною, а вам залишиться купити собі GPS трекер. Але при цьому не варто купувати даний девайс за найдешевшою ціною, без вказівки бренду і будь-яких розпізнавальних знаків, тому як проблем з ним буде більше ніж ви взагалі його не купували.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector