SIP номер Укртелеком — вартість, тарифи Варіанти

SIP інтернет телефон
Якщо згадати часи до широкомасштабного впровадження в наше життя мобільного зв’язку, то можна було почути такі розмови як: «Стою на черзі для отримання номера», «Не вистачає ємності АТС і тому у мене немає телефону» І найцікавіше — «У нас суміжний телефон з сусідами ». Зараз же компанія Укртелеком намагається перебудувати більшу частину обладнання для залучення нових клієнтів. І те, що стаціонарні номери телефонів, як і самі телефони на даний момент потрібні в більше частини — організаціям, хоча великі компанії, які дорожать своєю репутацією, також відмовляються від стаціонарних та застарілих АТС.

Вони набувають номер 8-800, а з допомогою віртуальної IP телефонії організовують прийом будь-якої кількості одночасних дзвінків, внаслідок чого не втрачають клієнта і при цьому дзвінок для абонента є — безкоштовним.

Варіанти використання SIP номера

А що стосується приватних осіб, так це взагалі інша розмова, тому як зараз немає людини, яка не користується мобільним зв’язком. Але буває так, що необхідно мати номер телефону для службових цілей, а купувати додатковий смартфон плюс до нього новий пакет, — трохи обтяжливо. Ось тут то і приходить на виручку Sip номер.

Також варто відзначити, при покупці SIP номера вартість хвилини розмови і абонентська плата буде однакова — не залежно від того в якій країні, місті ви знаходитесь. Важливо тільки мати з’єднання з інтернетом, а за допомогою будь-якого SIP клієнта ви підключаєтеся до мережі.

Вартість використання SIP номера від Укртелеком

Компанія Укртелеком пропонує 3 тарифних плани для підключення інтернет телефону.

Інтернет телефон — простий

  • Абонентська плата становить — 10 грн
  • Вартість хвилини розмови на стаціонарні номери — 43 копійки (хоча можна було зробити і безкоштовно раз вже це єдина компанія)
  • Вартість хвилини на мобільні номери — 1,2 грн

Інтернет телефон базовий

  • Абонентська плата — 40 грн
  • 500 хвилин на стаціонарні номери в місяць
  • Хвилина на мобільні — 1,2 грн

Інтернет телефон безлімітний

  • Абонентська плата — 56 грн
  • Дзвінки абонентам Укртелеком — безліміт
  • 60 хвилин на мобільні та аналогічна плата в 1,2 грн понад ліміт

підсумок

Замість висновку хотілося б додати, що номер видається компанією Укртелеком буде з кодом 892, а це не дуже то поширений формат номера. Внаслідок чого підключень серед юр. осіб буде мінімальне, можливо кому то знадобитися для приватного використання. Якщо ви підключили такий номер або маєте досвід в експлуатації даної послуги напишіть про це в коментарях щоб прояснити ситуацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector