Дешевий безлімітний інтернет в офісах Москви і Підмосков’я —

мережу інтернет кабель
Ця стаття для тих, хто хоче підключити інтернет в офіс швидко і за найнижчою ціною в Москві і Підмосков’ї.

Ми розповімо:

 • як не переплачувати інтернет-провайдерам;
 • як знайти вигідний тариф з високою швидкістю і хорошим трафіком;
 • як уникнути відключення інтернету і збоїв в мережі;
 • як провести інтернет там, де немає комунікацій.

Ви дізнаєтеся про послуги і інтернет-провайдерів для юридичних осіб, про підводні камені і складнощі підключення до мережі, а головне — знайдете рішення своєї проблеми.

Проблеми підключення інтернету для юридичних осіб

Перше, з чим стикається юридична особа — це монополізм офісних і бізнес-центрів. Там підключення інтернету в офіс буде швидким, але не найвигіднішим. Через відсутність конкуренції провайдер виставляє тарифи на свій розсуд без виправдання вартості послуг їх якістю. Так, суми за доступ до мережі в офісному центрі коливаються від 5 до 15 тисяч на місяць, при тому що проблеми з низькою швидкістю і недостатнім трафіком не виключені.

Багатьом підприємцям потрібно бути онлайн в не призначених для цього місцях, наприклад, на віддалених складах, ангарах, ринках, заправках на шосе і т. Д. У подібних точках прокладка оптоволокна і виділена лінія обійдеться до непристойності дорого, тому таке рішення — не варіант навіть для успішної і досить великої фірми.

Вигідне рішення проблеми «OffLine»

Ми пропонуємо підключення інтернету в офіс або будь-яке інше місце швидко і якісно через покриття 4G.

Наша компанія вже 8 років підключає до бездротової мережі Москву і Підмосков’ї, 5 з яких ми допомагаємо клієнтам посилити сигнал і підключати мобільний інтернет Yota 4G в стандарті LTE. На сьогоднішній день 50 котеджних селищ, 7000 будинків в передмісті і 2000 московських офісів вже насолоджуються якістю послуги від YS System.

Підключити інтернет в офіс від YS System вигідно:

 • найнижча вартість абонентської плати в Москві;
 • налаштування обладнання за кілька годин;
 • безлімітний і безперебійний інтернет до 100 Мегабіт в секунду;
 • підключення в будь-якій точці Москви і Підмосков’я;
 • легке переобладнання на новому місці.

Ми лідери Російського ринку з виробництва та реалізації обладнання для посилення сигналу. Сертифікація і ліцензії підтверджують надійність, висока якість пристроїв і послуг, що надаються клієнтам.

Тарифи YS System для юридичних осіб

Підключення 4G інтернету в офіс вирішить основні проблеми юридичної особи в доступі до мережі. YS System пропонує два тарифних плани для 100% покриття без перебоїв і з високою швидкістю:

 1. «Чесний безліміт» — до 100 Мбіт / с за 1600 рублів на місяць.
 2. «Чесний безліміт» + IP — до 100 Мбіт / с за 1900 рублів на місяць (з IP-адресою можна управляти сервером віддалено, наприклад, якщо потрібно вести відеоспостереження).
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector