Безкоштовний хостинг проти домашнього сервера: що краще? —

хостинг
Початківці веб-розробники стикаються з проблемою: як правило хостинг коштує досить дорого, і якщо сайт поки не може себе окупити, платити за нього такі гроші не хочеться. Залишаються два варіанти — безкоштовний хостинг або власний домашній ПК в якості сервера. Що ж краще і який варіант віддати перевагу? Спробуємо розкрити в даній статті.

Безкоштовні хостинги і їх особливості

Багато ресурси, такі як Yandex, Amazon, LiveJournal і інші, пропонують власний хостинг для невеликих некомерційних проектів — особистого блога, сайта-візитки і т.д. У деяких випадках надається також конструктор, який дає можливість в кілька клацань і без зайвої мороки створити дизайн майбутнього сайту. Але безкоштовні послуги на те і безкоштовні, що багато в чому поступаються платному хостингу. У більшості випадків ви отримаєте ряд обмежень — ліміт по трафіку, розміром сайту, що прикріплюється файлів, картинок, також часто заборонено використовувати власний движок, скрипти і т.д. Загалом, якщо ви плануєте більш-менш серйозний проект, безкоштовний хостинг не підійде навіть для його старту і «обкатки».

Домашній комп’ютер в якості сервера

Далеко не всім відомо, що звичайний комп’ютер можна успішно використовувати замість віддаленого хостингу. В цьому випадку всі ліміти встановлюються безпосередньо залізом і вашим інтернет-провайдером. Майже всі інтернет-провайдери Улан-Уде і інших регіонів Росії пропонують достатню швидкість і стабільність з’єднання для нормальної роботи сайту, так що якщо ви готові виділити досить потужний комп’ютер, це може тимчасово вирішити проблему. Звичайно, з великим навантаженням такий сайт не впорається, тому при досягненні певного порогу відвідувачів перехід на платний хостинг стає необхідністю.

При організації домашнього хостингу потрібно враховувати кілька нюансів. Якщо ви не є фахівцем з серверним технологіям, краще використовувати готові програмні пакети для підняття сервера, ніж встановлювати і налаштовувати всі компоненти окремо. Навіть якщо ваш провайдер надає швидкий і недорогий бездротовий інтернет в Улан-Уде, домашній сервер повинен бути підключений виключно по кабелю. Тільки так можна домогтися прийнятної пропускної здатності каналу. І запам’ятайте, що комп’ютер повинен бути завжди включений і активний — тільки так можна домогтися безперебійної роботи вашого сайту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector