Як встановити Windows Xp c флешки за 20 хвилин —

Що таке Windows я думаю пояснювати не треба, тому що для рунета це напевно основна операційна система яка йде практично на всіх ноутбуках і всіх нетбуків.

73155778.497120737.1341635132.330c591c68d07dd20b015c666131cabd

В принципі ця ОС не погана я сам її використовую, хоча коли то мені захотілося вивчити unix подібні системи і я їх переставив на своєму тоді ще Селерон штук 12. Але все одно коли придбав собі ноут і я зрозумів мені більше подобається працювати за ноутбуком ніж за стаціонаром. Після цього другим ноутбуком, який я купив це був і є 12 дюймовий кілограмовий без сидюка нетбук.

Як установіль windows xp c флешки

І ось ми підійшли до головної проблеми, як перевстановити систему на такому ноут, коли в ньому фізично відсутній CD привід ну або DVD принципової різниці в цьому питанні немає.

Є велика кількість статей по перевстановлення з флешки і головна проблема в тому, що вони писалися дуже давно і установка скрутна за допомогою таких систем. Типу скачайте то зробіть так, пропишіть конфігураційні файли і т.д ….

Але я не збираюся вам змушувати що або така справа — Є рішення.
Програма під назвою WinToFlash, яка зробить все за вас протягом 3-10 хвилин в залежності від вашого розуміння і терпіння читання команд які говорить програма.

Особисто я після скачування і розпакування її в папку, до чого установки вона не вимагала, запустив екзешнік і з цього моменту до початку переустановки пройшло 20 хвилин в цей час ще й зайняла скачування самої Windows Xp.

Та ще один момент — це все актуально тільки для windows xp і нижче, для переустановлення windows 7 наприклад достатньо скопіювати файли на флешку і поставити в Біосе її завантажувальної.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector