Зміст або дизайн сайту — з чого почати? —

створення сайтів, студія GOTO
Одним з вірних підходів при створенні сайтів для бізнесу вважається підготовка змісту веб-сайту до початку розробки його графічного дизайну. Особливо це важливо для бізнес-сайтів і сайтів-візиток.

Концепція така: сильний дизайн сайту — це не кольори, шрифти і макет каркаса.

Сильний дизайн фокусується на користувача. Дизайн сайту повинен бути зроблений навколо користувача, його потреби, бажаного результату відвідування веб-сайту. Він повинен бути зосереджений на проблемах користувача і можливості Інтернет-сайту вирішити його питання.

Веб-студія, що спеціалізується на створенні сайтів в Києві, пропонує комплексну розробку: написання унікальних продають текстів, відповідне графічне оформлення і подальше просування, комплексне оновлення веб сайту. Модні дизайнерські тенденції приходять і йдуть, але фокус на користувача не повинен слабшати. Занадто часто люди вибирають шаблонну тему сайту або блогу, і захоплюються графічними примочками, які вона пропонує. Це емоційна покупка, яка замінює бажання допомогти реальним відвідувачам сайту. Процес йде по шляху придбання, проектування, розробки, і, нарешті, зміст. Це шлях в неправильному порядку. Слід вести процес в зворотному напрямку. Якщо недостатньо досвіду для створення сайту, допомогти в створенні ефективно працюючого веб-проекту для комерційних цілей можуть в студії веб рішень Goto.

Необхідно досліджувати своїх користувачів, їх індивідуальні проблеми, вашу пропозицію рішення в межах сайту.

Безсумнівно, графічний дизайн це дуже важливо, але це повинно відбуватися в потрібний час в рамках проекту, де основні сторінки дозволяють виділити зміст і пропозиція в кращому світлі. Професійні студії, на кшталт http://goto.in.ua, займаються створення сатйтов комплектно, знаходять баланс, де форма максимально розкриє суть.

Є одне точне висловлювання гуру веб-дизайну Джеффрі Зельдман на цю тему:

Зміст передує оформленню. Дизайн за відсутності утримання не дизайн, це прикраса. Повідомлення і контент є будівельними блоками і основою веб-сайту. Це означає, що вони повинні бути ретельно продумані задовго до вибору кольору, шрифту і макета сторінок. Елементи графіки повинні доповнювати і виділяти, основні найбільш важливу інформацію в змісті.

У міру просування проекту, необхідно відстежувати поведінку клієнтів, щоб мати якомога більше інформації, для подальшого коригування основних елементів різних областей веб-сайту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector