Чому антивірус не допоможе без знань про роботу в мережі

антивірус
Інтернет-технології не стоять на місці. Однак в розумінні багатьох користувачів інтернету до сих пір немає розумної картини того, що відбувається, і вони можуть підхопити вірус з власної волі (через своє незнання).

Варто сказати, що для досвідченої людини, для якого інтернет і комп’ютер є роботою або частиною життя, антивірус може бути будь-яким. І не важливо, наскільки цей антивірус популярний і хороший. При певному досвіді можна взагалі не використовувати антивірус, але при цьому необхідно дотримуватися кількох правил при роботі в мережі.

А для «чайника» антивірус повинен бути і навіть якщо ви не хочете на домашній ноутбук купувати необхідне програмне забезпечення, то встановіть безкоштовний антивірус — http://www.360totalsecurity.com/ru/skaner-virusov/, це допоможе уникнути більшість проблем в надалі.

Коли антивіруси безсилі?

Те, що люди відвідують «ліві сайти» — це найбільша проблема сучасності. Ніякої антивірус просто не зможе допомогти людині, який переходить по всіх посиланнях, залишеним спаммерами. Часто на пошту може прийти лист з елегантним заголовком, який обіцяє, що у вас на балансі «на якомусь сервісі» вже накопичилася достатня кількість коштів, але на ділі це просто ліва посилання, перейшовши за яким ви можете підхопити все, що завгодно.

Збереження паролів в браузері

Наприклад, якщо ви перейдете по такому посиланню, у вас можуть вкрасти паролі, які, наприклад, були збережені в вашому браузері. Це не означає, що не можна зберігати паролі, просто необхідно поставити сервіс або майстер пароль на сам браузер. Якщо ви не знаєте як, то пишіть про це в коментарях, і ми обов’язково розглянемо це питання.

застарілий антивірус

Ще однією проблемою того, що у людей з’являються віруси — це банальна відсутність антивіруса або старі антивірусні бази. Що в цьому випадку потрібно зробити? Природно, не обов’язково встановлювати який-небудь популярний антивірус і оновлювати його до актуального стану через кожні 5 хвилин, але про це вже згадували на початку статті. В налаштуваннях ж бажано поставити максимальний рівень перевірки. Можливо, це хоч якось вас зможе захистити!

Крім того, не варто вводити свої дані (наприклад, від картки), на сайтах, які ви практично не знаєте. Адже якщо станеться крадіжка ваших даних, то ви можете взагалі залишитися без своїх грошей!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector