3 підходи до створення сайту. Замовити, Зробити самому, Конструктори

www картинка
Перш ніж приступати до створення ресурсу в мережі, варто бачити кінцеву мету і якщо ця мета створення бізнесу (продаж товарів, послуг), то створювати ресурс самому не маючи досвіду і знань в цьому питанні — просто не має сенсу. Якщо мета — навчитися, то кращий варіант все робити самому. Третій підхід — це конструктори сайтів на них ми зупинилися нижче і детально, але загальне враження від них тільки негативний і є марною тратою часу.

Делегуй все!

Тому перший підхід до створення сайту підходить для підприємців. Іншими словами ресурс створюється за допомогою, будь-якої веб студії. Щоб позбавити себе від зайвих клопотів є спеціальні люди, які платно зроблять всю роботу по створенню сайту. Знайти приватна особа або організацію досить легко, так як пропозицією цієї послуги користуються як професіонали, так і новачки. Єдиний момент, який варто виконати самому це реєстрація домену та оренда сервера — http://deltahost.ua/dedicated.html, або пересвідчитися, що компанія надалі повністю надасть Вам права після закінчення робіт над вашим сайтом.

На що варто спиратися при виборі майстра:

 • — ретельно подивитися сайт і інформацію обраного фахівця, неприпустимі орфографічні помилки;
 • — при наявності платіжних реквізитів на сайті майстра можна легко знайти відгуки про його роботу;
 • — уважно переглядати відгуки про майстра. Якщо відгуки виключно позитивні і написані від порожніх сторінок людей, створених на днях — це підставні особи;
 • — щоб уникнути непорозумінь пояснити майстру, що всі кроки в створенні сайту повинні бути узгоджені;
 • — обговорити з майстром заздалегідь всі питання щодо оплати, про терміни роботи, гарантій.

Виконати всі роботи самому

Другий спосіб — умовно безкоштовний. Полягає в самостійній покупці доменного імені та хостингу, а всі роботи по створенню ресурсу ви виконуєте самі. При виборі даного створення сайту будуть потрібні у використанні системи управління сайтом (CMS). З цим способом створення буде важче розібратися, але в інтернеті для допомоги можна знайти безліч обговорень, відеоуроків, статей і книг.

Даний спосіб підходить для тих, хто хоче навчитися створювати сайти і надалі створювати магазини, блоги, інформаційні портали для заробітку.

конструктори

Третій підхід до створення ресурсу. Створити сайт можна за допомогою сервісів або так званих конструкторів. На просторах інтернету можна знайти кілька посилань на різні сервери, де є можливість власноручного створення сайту. У всіх серверів є свій набір плюсів і мінусів, тому кожен може вибрати на допомогу найбільш підходящий під свої вимоги.

Плюси створення сайту за допомогою конструкторів:

 • — є можливість вибору різноманітних шаблонів, дизайну, є безліч можливостей роботи з сайтом, різні інструменти;
 • — доступна технічна підтримка для допомоги в створенні сайту;
 • — для новачків будуть корисні зрозумілі редактори;
 • — якщо є труднощі в створенні сайту і виникають питання є можливість розібратися самому за допомогою відеоуроків;
 • — передбачена можливість з’єднання сторінок сайту з соціальними мережами.

Мінуси використання даних наданих конструкторів:

 • — величезний мінус — це реклама, на деяких серверах вона займає досить багато місця і часом носить досить нескромне утримання;
 • — в разі порушення правил — довічний бан, навіть якщо порушення було творцем сайту;
 • — на багатьох серверах виходять досить незручні назви сайту;
 • — також на більшості сайтів маленький обсяг дискового простору;
 • — немає можливості перенести сайт на інший хостинг;
 • — через велику кількість неякісного контенту на таких конструкторах пошукові системи спочатку знижують Ваш сайт в ранжируванні.

Для кого підходить даний спосіб

Я б сказав для тих кому хочеться створити сайт для того щоб створити сайт. В кінцевому підсумку у вас вийти якийсь ресурс, який вам не належить і в який дуже не хочеться вкладати гроші. Тому підсумок такого сайту буде один — у мене є сайт, але залишати на цьому конструкторі його не можна і все одно доведеться переробляти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector