9 перевірених способів збільшити органічний трафік на вашому сайті


Якщо однією з ваших основних маркетингових цілей є збільшення органічного трафіку, то ви напевне рухаєтеся в правильному напрямку. Інвестиції в просування сайту є правильною стратегією, так як це економічно ефективно, ваші конкуренти теж використовують SEO, а найголовніше — це працює!

Для того, щоб витягти з ваших інвестицій максимальну користь і генерувати більше клієнтів і, відповідно, прибутку, наводимо 9 перевірених способів, як збільшити органічне відвідування належить вам сайту.

1. Проведення дослідження ключових запитів по тематиці сайту і бізнесу і близько-тематичним нішах. Успішне SEO — це довга гра, для якої важливо розуміння повної картини.

2. Прагніть до поєднання конкурентних ключових слів з ключами з «хвостами» (тобто ті, які шукають рідше, але вони низькочастотні і їх легше витягнути у видачі).

3. Визначте чіткий образ цільової аудиторії. Розберіться, що їм потрібно, що вони шукають, які їх проблеми може вирішити пропонована вами послуга. Не варто орієнтуватися на «узагальнений образ» клієнта.

4. Оптимізувати ваш сайт під ключові запити таким чином, щоб і пошуковий робот і потенційний клієнт були задоволені (і не один з них, а обидва!).

5. Блог, блог, більше блогу! Це найпростіший і найкращий спосіб розширення списку ключових слів, і залучення більш високоякісного трафіку на ваш сайт. Ви повинні постити як мінімум три статті в тиждень, а краще щодня (так, ми в курсі у нас самих для себе це не завжди виходить, але немає межі досконалості!). Природно статті повинні бути оптимізовані під ключові слова, бути легко читабельними, корисними, актуальними і навчати потенційного клієнта чомусь новому і корисному.

6. Використовуйте внутрішні посилання, що ведуть з постів і сторінок сайту на інші посади і сторінки вашого ж сайту. Це допомагає відвідувачам знайти більш детальну і розширену інформацію, а також пояснити пошуковому роботу що, де і про що шукати на сайті і за якими ключовими словами. Але слід проявляти розсудливість при розстановці внутрішніх посилань. 2-3 на статтю буде цілком достатньо і то, тільки там, де це дійсно корисно і допоможе розкрити тему глибше.

7. Створюйте оригінальний контент (інфографіку, електронні книги, статті, фотографії) і не забувайте про кнопки поділитися в соц. мережах, щоб ваше співтовариство могло легко обмінюватися їм через соціальні мережі.

8. При необхідності залучайте авторитетних спікерів по вашій тематиці, які допоможуть просунути контент і підтвердити його якість. Це допоможе підвищити репутацію сайту і базнеса.

9. Контролюйте і відстежуйте статистику органічних відвідувачів сайту. Вийдіть за межі звичайних лічильників хітів і хостів, і пориньте в аналітику глибоко, щоб з’ясувати, по яких запитах і на які сторінки приходять відвідувачі, які сторінки вони відвідують найчастіше, з яких сторінок найчастіше йдуть і так далі.

Приблизно так і йдуть справи.

Матеріал підготовлений експертами ixtlan.com.ua

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector