Що значить Флекс? Як навчитися правильно Флекс руками і ногами

В інтернеті та в мові молоді сьогодні можна зустріти багато різних незрозумілих слів. Переважно вони засновані на англійських словах, так як ця мова в наш час популярний у всьому світі. Іноді слово знаходять невпізнанну форму. І тому його не можна перевести ні на російську, ні на англійську мову, щоб отримати точний переклад і зрозуміти значення. Сьогодні ми дізнаємося, що означає на жаргоні «Флекс» і як навчитися правильно Флекс своїми руками і ногами.

Як з’явилося слово «Флекс» і що воно означає?

Слово «Флекс» все ж не змінилося до невпізнання. Тому можна визначити його англійської предка — слово «flexible».

flexible

Переклад слова flexible

Що в перекладі на російську означає «гнучкий». Слово вже в формі сленгу перейшло до нас від американських тінейджерів. В Америці воно означало «випендрюватися», «виставляти що-небудь напоказ», «виробляти на публіку».

Виставлення на показ

Виставлення грошей напоказ

В англомовному інтернеті є словник, який може пояснити безліч незрозумілих слів з молодіжного сленгу — https://www.urbandictionary.com/.

Досить часто люди сперечаються на тему значення даного слова. І часто обидві сторони є правими, так як воно має не одне значення.

Суперечка з приводу значення

Суперечка з приводу значення «Флекс» в коментарях на YouTube

Щоб краще зрозуміти, що таке «Флекс» і розібратися в цьому питанні — прочитайте цю статтю до кінця. Трапляються і інші незрозумілі слова в молодіжному сленгу. Наприклад, ЧСВ — прочитайте, що це.

У СНД слово «Флекс» застосовують відразу в декількох значеннях. Його часто вживають музичні виконавці та любителі потанцювати і порухатися під класну музику. У значенні «пофлексім сьогодні» мається на увазі «гойдатися під біт», «ритмічно рухатися в такт музиці». Є навіть новий стиль танцю — Флексінг.

танець Флексінг

Хлопець, виконуючий Флексінг

До нього увійшли відразу кілька стилів. Характеризується гнучкими рухами, іноді нагадують хаос.

Це значення ви також повинні знати: що таке Вписка на молодіжному сленгу.

Що таке «низький флекс» або «низько Флекс»

Є також вираз «низький флекс», яке в багатьох значеннях схоже з фразою «дешевий понт». Використовується на адресу людини, який не зміг справити належного враження на публіку. Наприклад, його доходи недостатні для того, щоб ними хвалитися. Або його одяг з «дешевого ринку». Часто серед тих, хто тільки починає розбиратися у всіх цих нових сленг, виникає цілком логічне запитання, чому б просто не сказати — «виробляли»?

Адже це дійсно простіше і зрозуміліше всяких там зарубіжних словец. Але випендрьож, на жаль, є основою для створення творчості реперів та інших музичних виконавців. Підлітки швидко переймають мова своїх кумирів і намагаються використовувати її в повсякденному житті. Це, як їм здається, дає привід вважати себе попереду інших. А нове слово, як правило, на англійський манер — цікавіше. Так як є випендрьож, помноженої на випендрьож.

Іноді фразу «низько Флекс» вживають в разі, коли танцюристи проробляють танцювальні рухи у статі. Тобто — низький танець. Часто таке уявлення можна побачити у виконанні вокаліста на момент завершення музичної композиції. Для збільшення зорового ефекту свого виконання.

Як навчитися танцювати руками і ногами

Слідувати модним тенденціям хочуть все підлітки і не тільки. Тому інтернет заполонён питаннями про те, як навчитися правильно Флекс. Адже неправильно вміє кожен — просто вертіти в ритм музиці руками і ногами. Але по суті більшість танцювальних стилів є вільними. Потрібно тільки дотримуватися такту, вибирати правильну композицію і переглянути кілька прикладів. Подивитися урок від професіонала досить складно. Так як їх дуже мало.

Перед будь-якими рухами тіла потрібно як слід розім’ятися. Розтягування, вивихи і удари є постійними супутниками танцюристів. Потім потрібно визначитися з музикою, яка підходить для даного танцю.

Щоб дізнатися, що таке Флекс і навчитися правильно робити це руками і ногами, познайомтеся з піснями і творчістю:

ІсполнітельКомпозіція
The FlossThe Floss
Big Baby TapeGimme the Loot
GONE.FluddКубик льоду
Макс Коржмалий подорослішав
PharaonSmart
ЛСПмонетка
FaceМій Калашников
дітиТурбопушка

модний танець

The Floss

Ці пісні якнайкраще підійдуть для тренувань танцю. Щоб побачити руху своїми очима, ви можете відкрити YouTube і знайти підходящого вчителя самостійно. На відеохостингу — велика кількість уроків. Також у вас буде великий вибір виконавців танцю. Якщо не подобається один — відкрийте пошук і знайдіть іншого. Все досить просто.

Турбопушка

Кадр з кліпу «Турбопушка»

Історія танцю

Починається історія танцю з Брукліна (Нью Йорк), кількох пов’язаних в боро населених пунктів. Виконавці Флексінг виконують звивисті руху руками і ногами в ритм музики, в якій присутній реггі. Також в цей танець входить кілька вже відомих рухів: теттінг bone, breaking, Вейвінг, глайдінг. Танцюристи Флексінг часто надягають кепку для більшої видовищності свого виступу.

танцюрист Флексінг

Танцюрист Флексінг в кепці

І знімають футболки, рухаючись в такт музиці з оголеним торсом. Виконавці нового танцювального напрямку називаються Флексер.

Найчастіше для Флексінг підбирається хіп-хоп музика. Але танець був вигаданий не в середовищі хіп-хоп культури. Він був створений на основі вже існуючого Ямайського вуличного стилю. Який має власну назву «Брук Ап» або англійською: Bruk Up. Останній вимагає для реалізації реггі або денсхолл музику. Вперше про Флексінг згадується в заходах: The LXD, America’s Best Dance Crew ». А також на YouTube Play.

Якщо вас цікавить детальніша інформація про зародження танцю і інші подробиці на цю тему, ознайомтеся зі сторінками:

  • https://dancemagazine.com.au/?p=1378;
  • https://web.archive.org/web/20110214130100/
  • http://www.wiretapmag.org/arts/44082/;
  • www.nypost.com/p/entertainment/item_ogJ0soIICbV5KFVqQj8qJI.

Читайте також: що значить Чи так?

Правильні руху Флексінг

Щоб максимально ближче зрозуміти танець Флексінг і навчитися цікавим рухам, ви можете подивитися ролик на YouTube.

У ньому кілька темношкірих молодих людей демонструють елементи новомодного танцю. Ці хлопці відвідували заходи, посилання на які залишені вище. У ролику продемонстровано деякі рухи, для яких потрібна серйозна підготовка. Наприклад, елемент з вивихом руки або фокус з кепками.

В вище відео молоді виконавці демонструють Флексінг на згаданому вище заході The LXD. Ми можемо бачити, що у Флексінг може бути задіяний навіть відеомонтаж. При цьому виходить воістину дивовижне видовище.

Флексінг

Флексінг з відеомонтажем

Танець є досить вільним, так як можна зустріти в мережі випадки, де його змішують з художніми образами, а також танцюють групою. У ньому немає певних рамок і точної кількості танцюристів.

Хоча є кілька основних принципів танцю. Флексінг увібрав в себе такі характерні риси, як гнучкість, ритмічність. Якщо ви простежите за танцюристами, то побачите, що в їх рухах більше беруть участь руки і ноги. Елементи можуть бути круговими або поступальними. Або навіть невизначеними, але вони повинні дотримуватися ритму музики і відповідно виглядати вражаючими.

Флексінг іноді розуміють, як імпровізований танець. Або танець без будь-якої упізнаваний техніки рухів. Багато популярних танцювальні гуртки сьогодні не навчать вас цьому танцю. Так як у них немає даних про те, в якому напрямку їм потрібно працювати. Можливо, це залежить від того, що танець тільки починає ставати популярним. Але в майбутньому ви точно зможете звернутися до професіоналів, щоб дізнатися, що таке Флексінг. І навчитися правильно рухатися (ФЛЕКС) ногами і руками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector